fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Educational Program “Small Talks”

15/ 05/ 2024
  Тривалість: 6 модулів Формат: онлайн (ZOOM) Старт: 29 травня об 11:00 з темою «Економічні тренди 2024/2025». Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIPAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Під час освітніх вебінарів, учасники разом з досвідченими експертами розглянуть такі теми: Економічні тренди 2024/2025 (травень). IT тренди для МСБ 2024 (червень). Податкові перевірки: підстави, порядок проведення, відповідальність за недопуск, наслідки перевірок (липень). Зовнішньо-економічна діяльність (експорт/імпорт) (серпень). Секрети введеня в інвестиції та гранти МСБ (вересень). За лаштунками утримання: секрети збереження клієнтів (жовтень). «Small Talks» – освітня ініціатива для світу МСБ, що змінюється! Головний партнер Інформаційний партнер

Тривалість: 6 модулів

Формат: онлайн (ZOOM)

Старт: 29 травня об 11:00 з темою «Економічні тренди 2024/2025».

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIPAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

Під час освітніх вебінарів, учасники разом з досвідченими експертами розглянуть такі теми:

  • Економічні тренди 2024/2025 (травень).
  • IT тренди для МСБ 2024 (червень).
  • Податкові перевірки: підстави, порядок проведення, відповідальність за недопуск, наслідки перевірок (липень).
  • Зовнішньо-економічна діяльність (експорт/імпорт) (серпень).
  • Секрети введеня в інвестиції та гранти МСБ (вересень).
  • За лаштунками утримання: секрети збереження клієнтів (жовтень).

«Small Talks» – освітня ініціатива для світу МСБ, що змінюється!

Головний партнер

Інформаційний партнер

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: