fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Економічні тренди 2024-2025

  • Дата: 29/05/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Економічні тренди 2024-2025. Дата: 29 травня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Економіка – це, звісно, ​​не мода, але основні тренди тут також є. Важливо, що всі вони безпосередньо позначаються на житті кожного з нас. Про те, які зміни принесе українській економіці 2024ий та 2025ий роки пропонуємо розглянути під час нашого вебінару: «Економічні тренди 2024-2025».   Про що будемо говорити? Світова економіка: основні тенденції. Видатки на оборону: світ готується до ескалації війни. Україна 2023: залежність від зовнішніх ресурсів. Ціна і опції залучення боргового капіталу для бізнесу. Шляхи виходу із ситуації - кластери, експорт і гранти. Євроінтеграція МСБ. Головний партнер Інформаційний партнер Спікери. Антон Шулик. CEO фінансового аутсорсу www.fint8.com, стратегічний фінансист www.antonshulyk.com, ex-GM Uber Eats Ukraine, має сертифікацію FCCA (Global Financial Certification), Global Shaper. Лектор курсу з управління фінансами на платформі Laba з 2017 року, також обіймав роль CFO на Одеському Ювелірному Заводі з 2019 по 2022 рік та має досвід роботи в Civitta.. Артем Щербина. к.е.н., MBA, Директор з інвестицій Capital Times. 12 років практичного досвіду інвестування на глобальному ринку, управління портфелями активів та розробки інвестиційних рішень. Очолював інвестиційний комітет в HUG’S та Concorde Capital. Експерт з макроекономічного аналізу, лідер-думки в Україні. У 2021 році публічно розглядав можливість ескалації війни у негативному сценарії розвитку економіки України. У 2022 році аргументував неможливість швидкого завершення війни. У 2023 році показав три сценарії розвитку сучасної України та стратегії її економіки.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів?

Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах.

«Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід.

Економіка – це, звісно, ​​не мода, але основні тренди тут також є. Важливо, що всі вони безпосередньо позначаються на житті кожного з нас. Про те, які зміни принесе українській економіці 2024ий та 2025ий роки пропонуємо розглянути під час нашого вебінару: «Економічні тренди 2024-2025».  

Про що будемо говорити?

  • Світова економіка: основні тенденції.
  • Видатки на оборону: світ готується до ескалації війни.
  • Україна 2023: залежність від зовнішніх ресурсів.
  • Ціна і опції залучення боргового капіталу для бізнесу.
  • Шляхи виходу із ситуації – кластери, експорт і гранти.
  • Євроінтеграція МСБ.

Головний партнер

Інформаційний партнер

Спікери

1 / 2
Антон Шулик
CEO фінансового аутсорсу www.fint8.com, стратегічний фінансист www.antonshulyk.com, ex-GM Uber Eats Ukraine, має сертифікацію FCCA (Global Financial Certification), Global Shaper. Лектор курсу з управління фінансами на платформі Laba з 2017 року, також обіймав роль CFO на Одеському Ювелірному Заводі з 2019 по 2022 рік та має досвід роботи в Civitta.
Артем Щербина
к.е.н., MBA, Директор з інвестицій Capital Times. 12 років практичного досвіду інвестування на глобальному ринку, управління портфелями активів та розробки інвестиційних рішень. Очолював інвестиційний комітет в HUG’S та Concorde Capital. Експерт з макроекономічного аналізу, лідер-думки в Україні. У 2021 році публічно розглядав можливість ескалації війни у негативному сценарії розвитку економіки України. У 2022 році аргументував неможливість швидкого завершення війни. У 2023 році показав три сценарії розвитку сучасної України та стратегії її економіки.
Антон Шулик
Артем Щербина

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: