fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Економічні тренди 2024-2025

  • Date: 29/05/2024 (WED)
  • Language: українська
  • Time: 11:00 - 13:00
Place:

Will be online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Економічні тренди 2024-2025. Date: 29 May2024. Time: 11:00 13:00. Language: українська. Place: Will be online. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Економіка – це, звісно, ​​не мода, але основні тренди тут також є. Важливо, що всі вони безпосередньо позначаються на житті кожного з нас. Про те, які зміни принесе українській економіці 2024ий та 2025ий роки пропонуємо розглянути під час нашого вебінару: «Економічні тренди 2024-2025».   Про що будемо говорити? Світова економіка: основні тенденції. Видатки на оборону: світ готується до ескалації війни. Україна 2023: залежність від зовнішніх ресурсів. Ціна і опції залучення боргового капіталу для бізнесу. Шляхи виходу із ситуації - кластери, експорт і гранти. Євроінтеграція МСБ. Головний партнер Інформаційний партнер Speakers. Anton Shulyk. CEO of financial outsourcing Fint8, strategic financier, ex-GM Uber Eats Ukraine, FCCA (Global Financial Certification).. Артем Щербина. к.е.н., MBA, Директор з інвестицій Capital Times. 12 років практичного досвіду інвестування на глобальному ринку, управління портфелями активів та розробки інвестиційних рішень. Очолював інвестиційний комітет в HUG’S та Concorde Capital. Експерт з макроекономічного аналізу, лідер-думки в Україні. У 2021 році публічно розглядав можливість ескалації війни у негативному сценарії розвитку економіки України. У 2022 році аргументував неможливість швидкого завершення війни. У 2023 році показав три сценарії розвитку сучасної України та стратегії її економіки.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 2
Anton Shulyk
CEO of financial outsourcing Fint8, strategic financier, ex-GM Uber Eats Ukraine, FCCA (Global Financial Certification).
Артем Щербина
к.е.н., MBA, Директор з інвестицій Capital Times. 12 років практичного досвіду інвестування на глобальному ринку, управління портфелями активів та розробки інвестиційних рішень. Очолював інвестиційний комітет в HUG’S та Concorde Capital. Експерт з макроекономічного аналізу, лідер-думки в Україні. У 2021 році публічно розглядав можливість ескалації війни у негативному сценарії розвитку економіки України. У 2022 році аргументував неможливість швидкого завершення війни. У 2023 році показав три сценарії розвитку сучасної України та стратегії її економіки.
Anton Shulyk
Артем Щербина

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
TIN/IDRPOU of the client
How did you find out about the event?
Register
Close - 2
How did you find out about the event?
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: