fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конференція “Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together”

09/ 05/ 2024
  Запрошуємо до участі у конференції Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together”! Дата – 23 травня 2024 року Місце проведення – Hyatt Regency, Київ. Не пропустіть ексклюзивну можливість дізнатися про стан та перспективи польсько-української співпраці у транспортно-логістичній сфері, фармацевтичному секторі, сегменті державно-приватного партнерства як інструменту сприяння залученню взаємних інвестицій, а також налагодити контакти у форматі B2B між польським та українським бізнесом. У конференції візьмуть участь підприємці Польщі та України, представники неурядових організацій, бізнес-спільнот, експерти. Реєстрація: https://bit.ly/3ya7BWt  Організатори заходу: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców / Union of Entrepreneurs and Employers та Business for Ukraine Center. Співорганізатор: Fundacja Totalizatora Sportowego. За додатковою інформацією звертайтеся 📩 : [email protected] [email protected]

Запрошуємо до участі у конференції “Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together”!

  • Дата – 23 травня 2024 року
  • Місце проведення – Hyatt Regency, Київ.

Не пропустіть ексклюзивну можливість дізнатися про стан та перспективи польсько-української співпраці у транспортно-логістичній сфері, фармацевтичному секторі, сегменті державно-приватного партнерства як інструменту сприяння залученню взаємних інвестицій, а також налагодити контакти у форматі B2B між польським та українським бізнесом. У конференції візьмуть участь підприємці Польщі та України, представники неурядових організацій, бізнес-спільнот, експерти.

Реєстрація: https://bit.ly/3ya7BWt 

Організатори заходу: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców / Union of Entrepreneurs and Employers та Business for Ukraine Center.
Співорганізатор: Fundacja Totalizatora Sportowego.

За додатковою інформацією звертайтеся 📩 :
[email protected]
[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: