fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підкомітет клінічних досліджень Асоціації вітає спільноту з Міжнародним днем клінічних досліджень!

20/ 05/ 2024
  Більше двох років клінічні дослідження в Україні проводяться у надзвичайних умовах, викликаних повномасштабною війною рф проти України. Наполегливість, прагнення, відданість своїй справі та неймовірні зусилля всіх причетних не тільки не дали клінічним дослідженням зупинитись, а й зробили майже неможливе – КД крок за кроком відроджуються в Україні. Від імені Європейської Бізнес Асоціації висловлюємо велику вдячність компаніям-членам Підкомітету КД, народним депутатам, Міністерству охорони здоровя України, Державному експертному центру МОЗ України, усім дослідникам, спонсорам, контрактним дослідницьким організаціям, логістичним компаніям, що залучені в КД, за витримку, силу духу та згуртованість у подоланні викликів, які припали на цей час. Впевнені у подальшому відновленні та розвитку КД в Україні, адже ми продовжуємо працювати над покращенням регуляторного середовища для сфери КД на шляху до євроінтеграції. Зусилля спеціалістів цієї галузі сприятимуть швидшій появі нових препаратів для подолання важких захворювань, адже майбутнє належить інноваціям! Вітаємо усіх зі святом та дякуємо вам за внесок у розвиток науки та медицини!

Більше двох років клінічні дослідження в Україні проводяться у надзвичайних умовах, викликаних повномасштабною війною рф проти України. Наполегливість, прагнення, відданість своїй справі та неймовірні зусилля всіх причетних не тільки не дали клінічним дослідженням зупинитись, а й зробили майже неможливе – КД крок за кроком відроджуються в Україні.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації висловлюємо велику вдячність компаніям-членам Підкомітету КД, народним депутатам, Міністерству охорони здоров’я України, Державному експертному центру МОЗ України, усім дослідникам, спонсорам, контрактним дослідницьким організаціям, логістичним компаніям, що залучені в КД, за витримку, силу духу та згуртованість у подоланні викликів, які припали на цей час.

Впевнені у подальшому відновленні та розвитку КД в Україні, адже ми продовжуємо працювати над покращенням регуляторного середовища для сфери КД на шляху до євроінтеграції. Зусилля спеціалістів цієї галузі сприятимуть швидшій появі нових препаратів для подолання важких захворювань, адже майбутнє належить інноваціям!

Вітаємо усіх зі святом та дякуємо вам за внесок у розвиток науки та медицини!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: