fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» ініціювали перегляд антидемпінгових заходів щодо імпорту цементу з рф, білорусі та Молдови

23/ 05/ 2024
  Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко домоглася порушення перегляду Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементу походженням з російської федерації, республіки білорусь та Республіки Молдова. У зв’язку із закінченням у червні 2024 року терміну дії антидемпінгових заходів команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» від імені національних товаровиробників ініціювала процедуру перегляду для підтримки справедливої конкуренції на ринку цементу в Україні. Антидемпінгові мита на імпорт в Україну цементу були введені МКМТ у 2019 році за ініціативи ЮФ «Ілляшев та Партнери», яка підготувала звернення від імені українських національних виробників. Мита було встановлено терміном на п’ять років. «Це рішення комісії є вкрай необхідним для роботи українських підприємств, – наголосила Олена Омельченко. – Порушення МКМТ перегляду антидемпінгових заходів дає можливість продовжити строк застосування мита та не допустити появи на ринку демпінгового імпорту, допоки не буде ухвалено остаточне рішення. Зазвичай такий процес може тривати до одного року». Нагадаємо, що у 2019 році команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» довела наявність порушення конкуренції з боку рф, білорусі та Молдови і домоглася вкрай рідкісного результату – застосування високих ставок мита для трьох країн одночасно. За результатами розслідування 21 травня 2019 року МКМТ застосувала антидемпінгові мита щодо імпорту в Україну цементу, зокрема клінкерів цементних та портландцементу, що класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодами: 2523 10 00 00, 2523 29 00 00. Для продукції з білорусі розмір мита становить 57,03%, з рф – 114,95%, Молдови – 94,46%. У даній справі юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси національних виробників, що входять до складу Асоціації виробників цементу України «Укрцемент».

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко домоглася порушення перегляду Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементу походженням з російської федерації, республіки білорусь та Республіки Молдова.

У зв’язку із закінченням у червні 2024 року терміну дії антидемпінгових заходів команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» від імені національних товаровиробників ініціювала процедуру перегляду для підтримки справедливої конкуренції на ринку цементу в Україні.

Антидемпінгові мита на імпорт в Україну цементу були введені МКМТ у 2019 році за ініціативи ЮФ «Ілляшев та Партнери», яка підготувала звернення від імені українських національних виробників. Мита було встановлено терміном на п’ять років.

«Це рішення комісії є вкрай необхідним для роботи українських підприємств, – наголосила Олена Омельченко. – Порушення МКМТ перегляду антидемпінгових заходів дає можливість продовжити строк застосування мита та не допустити появи на ринку демпінгового імпорту, допоки не буде ухвалено остаточне рішення. Зазвичай такий процес може тривати до одного року».

Нагадаємо, що у 2019 році команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» довела наявність порушення конкуренції з боку рф, білорусі та Молдови і домоглася вкрай рідкісного результату – застосування високих ставок мита для трьох країн одночасно. За результатами розслідування 21 травня 2019 року МКМТ застосувала антидемпінгові мита щодо імпорту в Україну цементу, зокрема клінкерів цементних та портландцементу, що класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодами: 2523 10 00 00, 2523 29 00 00. Для продукції з білорусі розмір мита становить 57,03%, з рф – 114,95%, Молдови – 94,46%.

У даній справі юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси національних виробників, що входять до складу Асоціації виробників цементу України «Укрцемент».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: