fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO та NUCC представляє порівняльний аналіз фінансових інструментів для інвесторів в український бізнес

16/ 06/ 2024
  Норвезько-українська торгова палата, у співпраці з BDO в Україні випустила комплексний звіт під назвою «Порівняльний аналіз фінансових інструментів для інвесторів в український бізнес.» Звіт, опублікований у червні 2024 року, має на меті ознайомити підприємства із складним ландшафтом механізмів фінансової підтримки, доступних для інвестицій в Україні. У звіті представлено детальний порівняльний аналіз фінансових інструментів від різних державних суб’єктів та міжнародних організацій. Він містить детальний огляд механізмів підтримки з боку Європейського Союзу, Данії, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччини, а також міжнародних організацій, таких як Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA), та інші. Державна підтримка України містить традиційні позики, субсидовані державою позики та гарантії міжнародних фінансових установ. Такі програми, як «Доступні кредити 5-7-9%», пропонують істотну підтримку бізнесу, надаючи субсидовані відсоткові ставки та забезпечуючи фінансову стабільність. Крім того, державні ініціативи надають податкові стимули та підтримку інфраструктури для значних інвестицій, що робить Україну привабливою для іноземних інвесторів. Цей комплексний аналіз підкреслює необхідність використання таких фінансових інструментів для інвестиційних проєктів в Україні та наголошує на важливості міжнародного співробітництва та стратегічних інвестицій для сприяння економічному відновленню та зростанню України. За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до BDO в Україні або до Норвезько-української торгової палати. Ви можете завантажити файл нижче, щоб прочитати повний звіт. Звіт доступний лише англійською мовою. Ця публікація призначена лише для загальної інформації, і на неї не слід покладатися в конкретних ситуаціях без професійної консультації. Інформація є актуальною на момент публікації. ЗАВАНТАЖИТИ

Норвезько-українська торгова палата, у співпраці з BDO в Україні випустила комплексний звіт під назвою «Порівняльний аналіз фінансових інструментів для інвесторів в український бізнес.» Звіт, опублікований у червні 2024 року, має на меті ознайомити підприємства із складним ландшафтом механізмів фінансової підтримки, доступних для інвестицій в Україні.

У звіті представлено детальний порівняльний аналіз фінансових інструментів від різних державних суб’єктів та міжнародних організацій. Він містить детальний огляд механізмів підтримки з боку Європейського Союзу, Данії, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Німеччини, а також міжнародних організацій, таких як Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA), та інші.

Державна підтримка України містить традиційні позики, субсидовані державою позики та гарантії міжнародних фінансових установ. Такі програми, як «Доступні кредити 5-7-9%», пропонують істотну підтримку бізнесу, надаючи субсидовані відсоткові ставки та забезпечуючи фінансову стабільність. Крім того, державні ініціативи надають податкові стимули та підтримку інфраструктури для значних інвестицій, що робить Україну привабливою для іноземних інвесторів.

Цей комплексний аналіз підкреслює необхідність використання таких фінансових інструментів для інвестиційних проєктів в Україні та наголошує на важливості міжнародного співробітництва та стратегічних інвестицій для сприяння економічному відновленню та зростанню України.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до BDO в Україні або до Норвезько-української торгової палати.

Ви можете завантажити файл нижче, щоб прочитати повний звіт.

Звіт доступний лише англійською мовою.

Ця публікація призначена лише для загальної інформації, і на неї не слід покладатися в конкретних ситуаціях без професійної консультації. Інформація є актуальною на момент публікації.

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: