fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Відео для бізнесу

Особиста ефективність Особистісний розвиток
  • Дата: 18/06/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Відео для бізнесу. Дата: 18 червня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Яриною Геречкою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Відео для бізнесу. Приєднуйтесь до воршопу, який розроблений з метою розвитку навичок роботи з відео та онлайн-комунікації на основі технік з акторського та ораторського мистецтв. Спікерка: Ярина Геречка, Засновниця компанії Theatre and Business та персональна тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу та їх команд. Корпоративна тренерка з акторського та ораторського мистецтва у Soft Serve, Київстар, Epam Ukraine, Intellias, Bukovel. Персональна тренерка по публічних виступах та комунікаціях для власників бізнесу. Топ-спікерка у бізнес-клубах України. Засновниця методу навчання бізнесу через театральне мистецтво в Україні. Авторка навчальних програм: Говори так, щоб почув кожен, Щастя в команді, Ефективна комунікація та інші. Викладає акторську 11 років та навчила близько 5000 людей від моделей до власників бізнесу. Питання для обговорення: Чому нам складно говорити на відео? Які причини дискомфорту і що з цим робити? Чому цей процес є складним? Чому ми не подобаємося собі на відео? Як зробити своє відео цікавим та класним? Як ефективно використовувати міміку, жести та пози в онлайні? Як керувати своїм голосом, щоб впливати на слухачів і щоб мене слухали? Як говорити на відео і запам’ятатись? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ярина Геречка. Засновниця компанії Theatre and Business та персональна тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу та їх команд. Корпоративна тренерка з акторського та ораторського мистецтва у Soft Serve, Київстар, Epam Ukraine, Intellias, Bukovel. Персональна тренерка по публічних виступах та комунікаціях для власників бізнесу. Топ-спікерка у бізнес-клубах України. Засновниця методу навчання бізнесу через театральне мистецтво в Україні. Авторка навчальних програм: Говори так, щоб почув кожен, Щастя в команді, Ефективна комунікація та інші. Викладає акторську майстерність 11 років та навчила близько 5000 людей від моделей до власників бізнесу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-218-27-41.

EBA Management Development Centre спільно з Яриною Геречкою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Відео для бізнесу.

Приєднуйтесь до воршопу, який розроблений з метою розвитку навичок роботи з відео та онлайн-комунікації на основі технік з акторського та ораторського мистецтв.

Спікерка: Ярина Геречка, Засновниця компанії “Theatre and Business” та персональна тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу та їх команд. Корпоративна тренерка з акторського та ораторського мистецтва у “Soft Serve”, “Київстар”, “Epam Ukraine”, “Intellias”, “Bukovel”. Персональна тренерка по публічних виступах та комунікаціях для власників бізнесу. Топ-спікерка у бізнес-клубах України. Засновниця методу навчання бізнесу через театральне мистецтво в Україні. Авторка навчальних програм: “Говори так, щоб почув кожен”, “Щастя в команді”, “Ефективна комунікація” та інші. Викладає акторську 11 років та навчила близько 5000 людей від моделей до власників бізнесу.

Питання для обговорення:

  • Чому нам складно говорити на відео?
  • Які причини дискомфорту і що з цим робити? Чому цей процес є складним?
  • Чому ми не подобаємося собі на відео?
  • Як зробити своє відео цікавим та класним?
  • Як ефективно використовувати міміку, жести та пози в онлайні?
  • Як керувати своїм голосом, щоб впливати на слухачів і щоб мене слухали? Як говорити на відео і запам’ятатись?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ярина Геречка
Засновниця компанії "Theatre and Business" та персональна тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу та їх команд. Корпоративна тренерка з акторського та ораторського мистецтва у "Soft Serve", "Київстар", "Epam Ukraine", "Intellias", "Bukovel". Персональна тренерка по публічних виступах та комунікаціях для власників бізнесу. Топ-спікерка у бізнес-клубах України. Засновниця методу навчання бізнесу через театральне мистецтво в Україні. Авторка навчальних програм: "Говори так, щоб почув кожен", "Щастя в команді", "Ефективна комунікація" та інші. Викладає акторську майстерність 11 років та навчила близько 5000 людей від моделей до власників бізнесу.
Ярина Геречка

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067-218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: