fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online – лекція: Як оптимізувати те, що вже створене та функціонує у фінансах

  • Дата: 17/06/2024 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online – лекція: Як оптимізувати те, що вже створене та функціонує у фінансах. Дата: 17 червня2024. Час: 15:00 16:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Антоном Шуликом запрошують вас до участі в Online – лекції: Як оптимізувати те, що вже створене та функціонує у фінансах. Цільова аудиторія: CEO, старші та молодші менеджери, фінансові директори. Спікер: Антон Шулик, CEO фінансового аутсорсу Fint8, стратегічний фінансист, ex-GM Uber Eats Ukraine, FCCA (Global Financial Certification). Питання для обговорення: Ключові активи засновника. Основна фінансова звітність на старті бізнесу. Показники прибутковості. Основа побудови прибуткового бізнесу на прикладі інших. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Антон Шулик. CEO фінансового аутсорсу www.fint8.com, стратегічний фінансист www.antonshulyk.com, ex-GM Uber Eats Ukraine, має сертифікацію FCCA (Global Financial Certification), Global Shaper. Лектор курсу з управління фінансами на платформі Laba з 2017 року, також обіймав роль CFO на Одеському Ювелірному Заводі з 2019 по 2022 рік та має досвід роботи в Civitta.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

EBA Management Development Centre спільно з Антоном Шуликом запрошують вас до участі в Online – лекції: Як оптимізувати те, що вже створене та функціонує у фінансах.

Цільова аудиторія: CEO, старші та молодші менеджери, фінансові директори.

Спікер: Антон Шулик, CEO фінансового аутсорсу Fint8, стратегічний фінансист, ex-GM Uber Eats Ukraine, FCCA (Global Financial Certification).

Питання для обговорення:

  • Ключові активи засновника.
  • Основна фінансова звітність на старті бізнесу.
  • Показники прибутковості.
  • Основа побудови прибуткового бізнесу на прикладі інших.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Антон Шулик
CEO фінансового аутсорсу www.fint8.com, стратегічний фінансист www.antonshulyk.com, ex-GM Uber Eats Ukraine, має сертифікацію FCCA (Global Financial Certification), Global Shaper. Лектор курсу з управління фінансами на платформі Laba з 2017 року, також обіймав роль CFO на Одеському Ювелірному Заводі з 2019 по 2022 рік та має досвід роботи в Civitta.
Антон Шулик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: