Ілляшев та Партнери Юридична фірма

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році та входить до числа найбільш авторитетних юридичних фірм України. Ми досягли цього завдяки залученню найкращих спеціалістів у різних галузях права, іноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у поводженні з клієнтами.

Сьогодні ЮФ «Ілляшев та Партнери» надає послуги майже у всіх галузях права відомим європейським і американським компаніям, лідерам серед українських фірм і фінансових установ, державним організаціям, юридичним і консалтинговим компаніям в Україні та за кордоном.

Серед спеціалізацій фірми – представництво в судах, міжнародний арбітраж, корпоративне, податкове, банківське та фінансове, трудове, антимонопольне право, захист інтелектуальної власності, захист у кримінальних справах та ін. На даний момент в ЮФ «Ілляшев та Партнери» працює 50 висококваліфікованих юристів і адвокатів.
Міжнародні довідники рекомендують ЮФ «Ілляшев та Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм в Україні.

«Ілляшев та Партнери» багато років поспіль очолює рейтинги у сфері вирішення спорів за результатами світових дослідженнь юридичних фірм Chambers Global та Chambers Europe (Band 1).

За результатами міжнародного незалежного дослідження The Legal 500 – EMEA 2018, «Ілляшев та Партнери» займає лідируючі позиції у сферах вирішення спорів (Tier 1), корпоративного права та M&A (Tier 1) інтелектуальної власності, оподаткування, енергетики, нерухомості та будівництва, банківського, фінансового права та ринків капіталу, конкурентного права, трудового права.

«Ілляшев та Партнери» також очолює вітчизняні рейтинги у сфері вирішення спорів та арбітражу: фірма посідає 1 місце за результатами дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2017», Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients (видавець – «Юридична практика») та «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2017» (видавець – «Юридична Газета»). Згідно дослідження «50 найкращих юридичних фірм України» (видавець – «Юридична практика»), у 2017 році ми брали участь у 40% найбільших судових та арбітражних спорів.

Загалом більше 500 справ у провадженні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік безкоштовно заочно познайомитися з іншими компаніями.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: