fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

  • Дата: 02/12/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Дата: 02 грудня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ця онлайн зустріч запланована на 2 грудня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо плани та пріоритети відомства щодо модернізації системи продовольчої та непродовольчої безпеки, а також захисту прав та інтересів споживачів. Зокрема, будуть розглянуті такі питання, як: Формування професійної команди Держпродспоживслужби; Підтримка українських експортерів на міжнародних ринках; Діджиталізація державних послуг з оформлення документації; Своєчасність видачі висновків санітарно-епідеміологічної експертизи; Методологічні рекомендації щодо маркування нехарчових продуктів; Інші питання стосовно контролю за якістю у сфері тваринництва, зернової та молочної галузей, тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі! Location Partner Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 097 979 22 89.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Ця онлайн зустріч запланована на 2 грудня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо плани та пріоритети відомства щодо модернізації системи продовольчої та непродовольчої безпеки, а також захисту прав та інтересів споживачів. Зокрема, будуть розглянуті такі питання, як:

  • Формування професійної команди Держпродспоживслужби;
  • Підтримка українських експортерів на міжнародних ринках;
  • Діджиталізація державних послуг з оформлення документації;
  • Своєчасність видачі висновків санітарно-епідеміологічної експертизи;
  • Методологічні рекомендації щодо маркування нехарчових продуктів;
  • Інші питання стосовно контролю за якістю у сфері тваринництва, зернової та молочної галузей, тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Location Partner

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: