fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with Roman Ilyk, Deputy Minister of Health of Ukraine

14/ 09/ 2018
    13 вересня 2018 року відбулася зустріч Комітету з охорони здоров’я Асоціації з Романом Іликом, Заступником Міністра охорони здоров’я України. Зустріч була присвячена обговоренню подальших кроків МОЗ України, спрямованих на забезпечення громадян України ефективними, безпечними та якісними лікарськими засобами з Національного переліку основних лікарських засобів та шляхів його подальшого розвитку. Зокрема, сторони торкнулись питань: розробки і затвердження переліку пріоритетних станів і захворювань, необхідності створення агенства з оцінки медичних технологій, намірів МОЗ щодо створення у подальшому Міжвідомчої робочої групи з питань МСDA  і її функцій, опрацювання МОЗ України питання біоеквівалентності лікарських засобів та інших актуальних питань, що турбують фармацевтичну спільноту. Європейська Бізнес Асоціація вдячна за діалог, що відбувся, і сподівається на подальшу співпрацю.
01/

 

13 вересня 2018 року відбулася зустріч Комітету з охорони здоров’я Асоціації з Романом Іликом, Заступником Міністра охорони здоров’я України.

Зустріч була присвячена обговоренню подальших кроків МОЗ України, спрямованих на забезпечення громадян України ефективними, безпечними та якісними лікарськими засобами з Національного переліку основних лікарських засобів та шляхів його подальшого розвитку. Зокрема, сторони торкнулись питань:

  • розробки і затвердження переліку пріоритетних станів і захворювань,
  • необхідності створення агенства з оцінки медичних технологій,
  • намірів МОЗ щодо створення у подальшому Міжвідомчої робочої групи з питань МСDA  і її функцій,
  • опрацювання МОЗ України питання біоеквівалентності лікарських засобів та інших актуальних питань, що турбують фармацевтичну спільноту.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна за діалог, що відбувся, і сподівається на подальшу співпрацю.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: