fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting of EBA Health Care Committee with the leadership SRSU

24/ 04/ 2018
  23 квітня 2018 року в приміщенні Державної регуляторної служби України (ДРСУ) відбулася  зустріч за участі Голови ДРСУ  Ксенії Ляпіної з експертами Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (Комітет Асоціації). Зустріч була присвячена питанню існування нині 10% граничної постачальницько-збутової надбавки на медичні вироби, які закуповуються за кошти державного бюджету. На переконання компаній-членів Комітету, націнка має бути скасована – адже, вона не дає можливості брати участь у закупівлях міжнародним виробникам найсучаснішого медичного обладнання. Націнка відсутня в практиках країн-членів ЄС. Ми були раді запевнитись у повній підтримці скасування 10% націнки на медичні вироби з боку керівництва ДРСУ. На зустрічі обидві сторони підтвердили своє розуміння у тому, що ця норма створює перепони для учасників ринку, які хочуть дотримуватись правил, встановлених законодавством, і прозоро ведуть свою діяльність на території України, виплачуючи «білі» заробітні плати своїм працівникам і сплачуючи податки до державного бюджету України. В ході розмови експерти Комітету також надали грунтовні аргументи, чому компанії-виробники медичних виробів не приймають рішення на користь участі в  державних закупівлях. Аргументи було підкріплено розрахунками на основі даних, взятих з порталу публічних закупівель Prozorro. Обидві сторони погодились,  що скасування націнки сприятиме зменшенню тінізації бізнесу в Україні та надасть українському населенню більше можливостей користуватися найсучаснішим та високотехнологічним медичним обладнанням. Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації дякує пані Ксенії Ляпіній за підтримку і відкритий діалог. Ми сподіваємось, що інформаційний лист  на підтримку даної ініціативи з боку Державної регуляторної служби України буде незабаром направлений до Міністерства охорони здоров’я України.

23 квітня 2018 року в приміщенні Державної регуляторної служби України (ДРСУ) відбулася  зустріч за участі Голови ДРСУ  Ксенії Ляпіної з експертами Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (Комітет Асоціації). Зустріч була присвячена питанню існування нині 10% граничної постачальницько-збутової надбавки на медичні вироби, які закуповуються за кошти державного бюджету. На переконання компаній-членів Комітету, націнка має бути скасована – адже, вона не дає можливості брати участь у закупівлях міжнародним виробникам найсучаснішого медичного обладнання. Націнка відсутня в практиках країн-членів ЄС.

Ми були раді запевнитись у повній підтримці скасування 10% націнки на медичні вироби з боку керівництва ДРСУ. На зустрічі обидві сторони підтвердили своє розуміння у тому, що ця норма створює перепони для учасників ринку, які хочуть дотримуватись правил, встановлених законодавством, і прозоро ведуть свою діяльність на території України, виплачуючи «білі» заробітні плати своїм працівникам і сплачуючи податки до державного бюджету України.

В ході розмови експерти Комітету також надали грунтовні аргументи, чому компанії-виробники медичних виробів не приймають рішення на користь участі в  державних закупівлях. Аргументи було підкріплено розрахунками на основі даних, взятих з порталу публічних закупівель Prozorro.

Обидві сторони погодились,  що скасування націнки сприятиме зменшенню тінізації бізнесу в Україні та надасть українському населенню більше можливостей користуватися найсучаснішим та високотехнологічним медичним обладнанням.

Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації дякує пані Ксенії Ляпіній за підтримку і відкритий діалог. Ми сподіваємось, що інформаційний лист  на підтримку даної ініціативи з боку Державної регуляторної служби України буде незабаром направлений до Міністерства охорони здоров’я України.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: