fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Customs Committee meeting

25/ 04/ 2024
  23 квітня Митний комітет Асоціації вперше за довгий час провів засідання у змішаному форматі. Відновлюємо практику живого спілкування разом з компаніями-членами та правлінням Комітету для обговорення питань порядку денного. Відновлення митних перевірок. З 1 травня 2024 року відновлено проведення перевірок у митній сфері. ДМСУ запрошує всіх зацікавлених на семінар з цієї нагоди, який відбудеться 26 квітня 2024 року об 11:00. 2. 5 фаза NCTS. 22 квітня Україна виконала своє зобов’язання, взяте при вступі до Конвенції про процедуру спільного транзиту у 2022 році і вчасно перейшла на оновлену версію ІТ системи, яка лежить в основі цієї конвенції. Приєднання до Конвенції є обов’язковою умовою для вступу до Євросоюзу та одним із ключових зобов’язань України за економічною частиною Угоди про асоціацію з ЄС. Подати декларації до NCTS Фаза 5 можна через: 1) Портал трейдера (https://youtu.be/NOB90OU7i-0), розміщений за посиланням https://tp.customs.gov.ua/tp-web-ui/ 2) «Єдине вікно» (https://youtu.be/oTEhxbZ7E2A), розміщене за посиланням https://cabinet.customs.gov.ua/nctslist 3) Із використанням брокерського програмного забезпечення, яке було представлене розробниками під час семінару з бізнесом 9 квітня (https://youtu.be/V17Bb6L3KMI). Логін та пароль для доступу до Порталу трейдера можливо буде отримати в Особистому кабінеті на веб-порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» за аналогією отримання доступу до Порталу трейдера NCTS Фаза 4. Оновлені Методичні рекомендації щодо заповнення транзитних декларацій із використанням нового Порталу трейдера розміщені у підрозділі «Методичні та навчальні матеріали» розділу «Спільний транзит (NCTS)» на вебпорталі Держмитслужби. Завантажити Методичні рекомендації можна за посиланням: https://bit.ly/446KZlS 3. Ukraine Facility та план реформ. 2030 рік – «вікно»» вступу України в ЄС. Реформа митного законодавства ЄС – новий  митний  кодекс (мова не про ПЗУ 10411). Впровадження нового митного кодексу в Україні після впровадження ПЗУ 10411.  ІТ-інфраструктура, переатестація ДМСУ, зміна етики, антикорупційна реформа, перенесення митних формальностей у віддалені офіси.  Стратегічний план цифровізації Держмитслужби.  Реформа ПДВ, Акцизу, Директива по ухиленню від сплати податків. За посиланням ви зможете знайти презентацію від спікерів. Митний комітет продовжує активну діяльність з інформування бізнесу про зміни у митному регулюванні, а також активно комунікує з органами законодавчої і виконавчої гілок влади щодо необхідності необхідних змін для розбудови української економіки.

23 квітня Митний комітет Асоціації вперше за довгий час провів засідання у змішаному форматі. Відновлюємо практику живого спілкування разом з компаніями-членами та правлінням Комітету для обговорення питань порядку денного.

Відновлення митних перевірок. З 1 травня 2024 року відновлено проведення перевірок у митній сфері. ДМСУ запрошує всіх зацікавлених на семінар з цієї нагоди, який відбудеться 26 квітня 2024 року об 11:00.

2. 5 фаза NCTS. 22 квітня Україна виконала своє зобов’язання, взяте при вступі до Конвенції про процедуру спільного транзиту у 2022 році і вчасно перейшла на оновлену версію ІТ системи, яка лежить в основі цієї конвенції. Приєднання до Конвенції є обов’язковою умовою для вступу до Євросоюзу та одним із ключових зобов’язань України за економічною частиною Угоди про асоціацію з ЄС.

Подати декларації до NCTS Фаза 5 можна через:

1) Портал трейдера (https://youtu.be/NOB90OU7i-0), розміщений за посиланням https://tp.customs.gov.ua/tp-web-ui/

2) «Єдине вікно» (https://youtu.be/oTEhxbZ7E2A), розміщене за посиланням https://cabinet.customs.gov.ua/nctslist

3) Із використанням брокерського програмного забезпечення, яке було представлене розробниками під час семінару з бізнесом 9 квітня (https://youtu.be/V17Bb6L3KMI).

Логін та пароль для доступу до Порталу трейдера можливо буде отримати в Особистому кабінеті на веб-порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» за аналогією отримання доступу до Порталу трейдера NCTS Фаза 4.

Оновлені Методичні рекомендації щодо заповнення транзитних декларацій із використанням нового Порталу трейдера розміщені у підрозділі «Методичні та навчальні матеріали» розділу «Спільний транзит (NCTS)» на вебпорталі Держмитслужби. Завантажити Методичні рекомендації можна за посиланням: https://bit.ly/446KZlS

3. Ukraine Facility та план реформ. 2030 рік – «вікно»» вступу України в ЄС. Реформа митного законодавства ЄС – новий  митний  кодекс (мова не про ПЗУ 10411). Впровадження нового митного кодексу в Україні після впровадження ПЗУ 10411.  ІТ-інфраструктура, переатестація ДМСУ, зміна етики, антикорупційна реформа, перенесення митних формальностей у віддалені офіси.  Стратегічний план цифровізації Держмитслужби.  Реформа ПДВ, Акцизу, Директива по ухиленню від сплати податків.

За посиланням ви зможете знайти презентацію від спікерів.

Митний комітет продовжує активну діяльність з інформування бізнесу про зміни у митному регулюванні, а також активно комунікує з органами законодавчої і виконавчої гілок влади щодо необхідності необхідних змін для розбудови української економіки.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: