fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Health Care Committee meeting regarding reference pricing

24/ 06/ 2019
  24 червня 2019 року Комітет з охорони здоров’я Асоціації зустрівся з Олександром Комарідою, Генеральним директором Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоровя України та провідними спеціалістами МОЗ України з питань запровадження референтного ціноутворення на лікарські засоби для застосування під час державних закупівель, відповідно до Постанови КМУ №426 «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти» від 3 квітня 2019 року. У зустрічі також взяв участь Дмитро Алешко, партнер юридичної компанії «Правовий Альянс», який окреслив критерії включення лікарських засобів до проекту Переліку МНН, на які розповсюджуватиметься референтне ціноутворення, питання визначення референтної та внутрішньої ціни на лікарські засоби в Україні відповідно до формул і правил, закладених у проектах підзаконних актів, та інші. Загальний підхід, що використовувався у методології розрахунку граничних оптово-відпускних цін в межах відповідних МНН, був окреслений Олександром Топачевським, членом Експертного Комітету з відбору і використання основних лікарських засобів. Питання формування кінцевого Переліку МНН та Реєстру ГОВЦ, які ще не затверджені, поки що залишатиметься в центрі уваги Комітету з охорони здоров’я Асоціації. До моменту вступу в силу підзаконних актів, а також остаточного затвердження Переліку МНН та Реєстру ГОВЦ закупівлі лікарських засобів відбуватимуться відповідно до існуючих правил. Ми вдячні усім учасникам зустрічі за можливість детальніше зупинитися на практичних питаннях, надані відповіді та пояснення стосовно підходів, що застосовуватимуться, і сподіваємось на продовження діалогу та подальшу конструктивну взаємодію. 

24 червня 2019 року Комітет з охорони здоров’я Асоціації зустрівся з Олександром Комарідою, Генеральним директором Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоров’я України та провідними спеціалістами МОЗ України з питань запровадження референтного ціноутворення на лікарські засоби для застосування під час державних закупівель, відповідно до Постанови КМУ №426 «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти» від 3 квітня 2019 року.

У зустрічі також взяв участь Дмитро Алешко, партнер юридичної компанії «Правовий Альянс», який окреслив критерії включення лікарських засобів до проекту Переліку МНН, на які розповсюджуватиметься референтне ціноутворення, питання визначення референтної та внутрішньої ціни на лікарські засоби в Україні відповідно до формул і правил, закладених у проектах підзаконних актів, та інші.

Загальний підхід, що використовувався у методології розрахунку граничних оптово-відпускних цін в межах відповідних МНН, був окреслений Олександром Топачевським, членом Експертного Комітету з відбору і використання основних лікарських засобів. Питання формування кінцевого Переліку МНН та Реєстру ГОВЦ, які ще не затверджені, поки що залишатиметься в центрі уваги Комітету з охорони здоров’я Асоціації. До моменту вступу в силу підзаконних актів, а також остаточного затвердження Переліку МНН та Реєстру ГОВЦ закупівлі лікарських засобів відбуватимуться відповідно до існуючих правил.

Ми вдячні усім учасникам зустрічі за можливість детальніше зупинитися на практичних питаннях, надані відповіді та пояснення стосовно підходів, що застосовуватимуться, і сподіваємось на продовження діалогу та подальшу конструктивну взаємодію. 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: