fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Зростайте з Google: програма для малих бізнесів

03/ 05/ 2024
  Безоплатна програма від Google створена для власників малих бізнесів та їхніх команд, які прагнуть рости та масштабуватися. Онлайн-програма з відкритою реєстрацією буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і людям із ідеєю власної справи, що ніяк не наважуються почати.  Реєстрація да доступ до навчання можна отримати за посиланням:  https://bit.ly/3y4zW0A   Зареєстровані учасники отримають безкоштовний доступ до: 8 модулів навчання від підприємців для розуміння стратегії, фінансів, маркетингу, продажів, команди,  юридичних аспектів; онлайн-зустрічей з експертами та реальних історій малих підприємців; спільноти однодумців українських підприємців; навчальних матеріалів для побудови стратегії та плану дій. По завершенню програми учасники зможуть отримати сертифікат, а 100 бізнесів візьмуть участь у менторський програмі з експертами. Формат програми передбачає короткі відео для перегляду у зручний час, онлайн-сесії та воркшопи, воркбуки та тести для самонавчання. На активних учасників також чекають приємні подарунки від організаторів.  Більше деталей та реєстрація: https://bit.ly/3y4zW0A  

Безоплатна програма від Google створена для власників малих бізнесів та їхніх команд, які прагнуть рости та масштабуватися.

Онлайн-програма з відкритою реєстрацією буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і людям із ідеєю власної справи, що ніяк не наважуються почати. 

Реєстрація да доступ до навчання можна отримати за посиланням:  https://bit.ly/3y4zW0A  

Зареєстровані учасники отримають безкоштовний доступ до:

  • 8 модулів навчання від підприємців для розуміння стратегії, фінансів, маркетингу, продажів, команди,  юридичних аспектів;
  • онлайн-зустрічей з експертами та реальних історій малих підприємців;
  • спільноти однодумців українських підприємців;
  • навчальних матеріалів для побудови стратегії та плану дій.

По завершенню програми учасники зможуть отримати сертифікат, а 100 бізнесів візьмуть участь у менторський програмі з експертами.

Формат програми передбачає короткі відео для перегляду у зручний час, онлайн-сесії та воркшопи, воркбуки та тести для самонавчання. На активних учасників також чекають приємні подарунки від організаторів. 

Більше деталей та реєстрація: https://bit.ly/3y4zW0A  

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: