fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Congratulations to the representatives of medical and pharmaceutical communities on the upcoming 2019 year!

21/ 12/ 2018
  Наталія Сергієнко. Виконавчий директор Комітету з охорони здоровя. Нехай він принесе мир нашій країні, злагоду у Ваші родини! Повертаючись думками до подій 2018 року, ми б хотіли відмітити готовність вищого керівництва держави і профільних органів сприяти реформам в Україні, підходити до вирішення проблем сфери охорони здоров’я відкрито. Незважаючи на низку складнощів, завдяки спільним діям і пошуку збалансованих позицій для задоволення державницьких інтересів і потреб бізнес-спільноти нами було зроблено чимало для покращення доступності ліків та медичних виробів. До того ж, особливу увагу приділили державні органи разом із Комітетом Асоціації сприянню розвитку сфери клінічних досліджень в Україні.   Попереду важливий рік, що міститиме низку переломних моментів для галузі охорони здоров’я України. Комітет з охорони здоров’я Асоціації – це спільнота професіоналів галузі із активною громадянською позицією, яких об’єднує бажання вносити ефективні зміни у розвиток сфери охорони здоров’я і покращувати бізнес-клімат в державі. Ми вважаємо, що започаткований курс на реформування, якісні зміни в фармацевтичній сфері, що співвідносяться із найкращими практиками країн-членів ЄС, підтримка розвитку сфери клінічних досліджень в Україні мають продовжитись. Часи зволікання, стагнації і популізму вже відійшли в минуле, на часі – спільна змістовна і професійна робота від усіх сторін, що буде рушійною силою ефективних змін.   Ми очікуємо, що темпи і якість опрацювання комплексу стратегічних задач держави змінюватимуться лише на краще. Лише всебічний аналіз питань, послідовність у словах та діях, висока відповідальність діючих державних діячів і їх послідовників за прийняті рішення можуть, в результаті, надати підтримку сфері охорони здоров’я і, в цілому, країні, яка переживає нелегкі часи. І лише у такий спосіб можливості і час, втрачені у попередні роки, можна надолужити. Комітет з охорони здоров’я Асоціації очікує, що стабільна співпраця з державними органами продовжиться і у 2019 році, а її результати працюватимуть на користь інвестиційної привабливості фармацевтичної і медичної сфер, доступності якісних ліків і медичних виробів, раціональному використанню людських ресурсів і коштів державного бюджету, покращенню якості медичного обслуговування, чесних і прозорих правил роботи бізнесу. Бажаємо усім друзям, колегам і партнерам натхнення і життєвої енергії у Новому 2019 році! Ми впевнені, що будь-які нові виклики і перешкоди не уповільнять започаткований рух вперед. З повагою, Комітет з охорони здоров’я Європейська Бізнес Асоціація
Наталія Сергієнко Виконавчий директор Комітету з охорони здоров'я
Нехай він принесе мир нашій країні, злагоду у Ваші родини!

Повертаючись думками до подій 2018 року, ми б хотіли відмітити готовність вищого керівництва держави і профільних органів сприяти реформам в Україні, підходити до вирішення проблем сфери охорони здоров’я відкрито. Незважаючи на низку складнощів, завдяки спільним діям і пошуку збалансованих позицій для задоволення державницьких інтересів і потреб бізнес-спільноти нами було зроблено чимало для покращення доступності ліків та медичних виробів. До того ж, особливу увагу приділили державні органи разом із Комітетом Асоціації сприянню розвитку сфери клінічних досліджень в Україні.  

Попереду важливий рік, що міститиме низку переломних моментів для галузі охорони здоров’я України. Комітет з охорони здоров’я Асоціації – це спільнота професіоналів галузі із активною громадянською позицією, яких об’єднує бажання вносити ефективні зміни у розвиток сфери охорони здоров’я і покращувати бізнес-клімат в державі. Ми вважаємо, що започаткований курс на реформування, якісні зміни в фармацевтичній сфері, що співвідносяться із найкращими практиками країн-членів ЄС, підтримка розвитку сфери клінічних досліджень в Україні мають продовжитись. Часи зволікання, стагнації і популізму вже відійшли в минуле, на часі – спільна змістовна і професійна робота від усіх сторін, що буде рушійною силою ефективних змін.  

Ми очікуємо, що темпи і якість опрацювання комплексу стратегічних задач держави змінюватимуться лише на краще. Лише всебічний аналіз питань, послідовність у словах та діях, висока відповідальність діючих державних діячів і їх послідовників за прийняті рішення можуть, в результаті, надати підтримку сфері охорони здоров’я і, в цілому, країні, яка переживає нелегкі часи. І лише у такий спосіб можливості і час, втрачені у попередні роки, можна надолужити.

Комітет з охорони здоров’я Асоціації очікує, що стабільна співпраця з державними органами продовжиться і у 2019 році, а її результати працюватимуть на користь інвестиційної привабливості фармацевтичної і медичної сфер, доступності якісних ліків і медичних виробів, раціональному використанню людських ресурсів і коштів державного бюджету, покращенню якості медичного обслуговування, чесних і прозорих правил роботи бізнесу.

Бажаємо усім друзям, колегам і партнерам натхнення і життєвої енергії у Новому 2019 році! Ми впевнені, що будь-які нові виклики і перешкоди не уповільнять започаткований рух вперед.

З повагою,

Комітет з охорони здоров’я
Європейська Бізнес Асоціація

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: