fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Need urgent clarifications for the market

05/ 02/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація звернулась з відкритим листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та низки державних органів із терміновим проханням про зустріч із Комітетом з охорони здоров’я – виробниками медичних виробів, а також представниками виробників іншої соціально значущої продукції, які входять до складу Асоціації. Нещодавно державними органами було ініційоване скасування порядку зберігання Держреєстру медичної техніки та виробів медичного призначення, з’явились деякі нові роз’яснення МОЗ України. Ці ініціативи створюють напруження на ринку, оскільки їх суть може негативно вплинути на його учасників. Крім того, суб’єктам ринку бракує інформації, яка б давала повне розуміння правил нарахування 7% ПДВ на операції з постачання виробів медичного призначення, які також входять до Держреєстру. Оскільки тривалий час опрацювання різних проблем сфери медичних виробів не відбувалось – старі проблеми накопичились і вже негативно впливають на суб’єктів ринку, а нові – потребують щонайшвидшого роз’яснення, аби усі учасники ринку могли стабільно продовжувати працювати і постачати населенню медичні вироби та іншу соціально значущу продукцію, якої стосуються нововведення. Повний текст листа Асоціації можна переглянути за посиланням.

Європейська Бізнес Асоціація звернулась з відкритим листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та низки державних органів із терміновим проханням про зустріч із Комітетом з охорони здоров’я – виробниками медичних виробів, а також представниками виробників іншої соціально значущої продукції, які входять до складу Асоціації.

Нещодавно державними органами було ініційоване скасування порядку зберігання Держреєстру медичної техніки та виробів медичного призначення, з’явились деякі нові роз’яснення МОЗ України. Ці ініціативи створюють напруження на ринку, оскільки їх суть може негативно вплинути на його учасників. Крім того, суб’єктам ринку бракує інформації, яка б давала повне розуміння правил нарахування 7% ПДВ на операції з постачання виробів медичного призначення, які також входять до Держреєстру.

Оскільки тривалий час опрацювання різних проблем сфери медичних виробів не відбувалось – старі проблеми накопичились і вже негативно впливають на суб’єктів ринку, а нові – потребують щонайшвидшого роз’яснення, аби усі учасники ринку могли стабільно продовжувати працювати і постачати населенню медичні вироби та іншу соціально значущу продукцію, якої стосуються нововведення.

Повний текст листа Асоціації можна переглянути за посиланням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: