fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The first step is to introduce the international nomenclature of medical products GMDN in Ukraine

18/ 07/ 2018
  Цей день приніс позитивні новини щодо подальшого розвитку сфери медичних виробів в Україні. Сьогодні, 18 липня 2018 року, в Кабінеті Міністрів України був підписаний тристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Агенцією міжнародної номенклатури медичних виробів Global Medical Device Nomenclature щодо впровадження міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN та створення єдиного національного класифікатора медичних виробів в Україні. Виконавчий директор Комітету охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації Наталія Сергієнко та Координатор Підкомітету медичних виробів Наталія Мадзігон були раді стати свідками підписання, підтвердивши підтримку такого прогресивного кроку з боку держави. Україна – одна з перших країн на пострадянському просторі, яка впроваджує міжнародну номенклатуру для медичних виробів. Звичайно, це робота не одного дня; впровадження потребує перехідного періоду для майбутніх користувачів нової системи. Поява такого класифікатора в Україні спросить процес заповнення документації, оптимізує можливості участі в електронній системі закупівель Prozorro і значно розширить можливості аналізу ринку медичних виробів. Європейська Бізнес Асоціація вітає крок вперед у сфері медичних виробів і дякує державним органам влади за прогресивний підхід. Ми готові до подальшої співпраці з органами державної влади в контексті якнайшвидшої імплементації GMDN в Україні.

Цей день приніс позитивні новини щодо подальшого розвитку сфери медичних виробів в Україні. Сьогодні, 18 липня 2018 року, в Кабінеті Міністрів України був підписаний тристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Агенцією міжнародної номенклатури медичних виробів Global Medical Device Nomenclature щодо впровадження міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN та створення єдиного національного класифікатора медичних виробів в Україні.

Виконавчий директор Комітету охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації Наталія Сергієнко та Координатор Підкомітету медичних виробів Наталія Мадзігон були раді стати свідками підписання, підтвердивши підтримку такого прогресивного кроку з боку держави.

Україна – одна з перших країн на пострадянському просторі, яка впроваджує міжнародну номенклатуру для медичних виробів. Звичайно, це робота не одного дня; впровадження потребує перехідного періоду для майбутніх користувачів нової системи. Поява такого класифікатора в Україні спросить процес заповнення документації, оптимізує можливості участі в електронній системі закупівель Prozorro і значно розширить можливості аналізу ринку медичних виробів.

Європейська Бізнес Асоціація вітає крок вперед у сфері медичних виробів і дякує державним органам влади за прогресивний підхід. Ми готові до подальшої співпраці з органами державної влади в контексті якнайшвидшої імплементації GMDN в Україні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: