fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

It is necessary to accelerate the conclusion of the ACAA Agreement in the field of medical products

26/ 02/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого Віце-прем’єр-Міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, В.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо необхідності пришвидшити укладання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА) з ЄС у сфері медичних виробів. Відповідне зобов’язання передбачене Угодою про асоціацію між Україною та ЄС. На сьогодні українське законодавство не передбачає спрощень при проходженні оцінки відповідності в Україні для виробників тих медичних виробів, що вже підтвердили відповідність вимогам європейського законодавства. Тобто, це стосується провідних міжнародних виробників медичних виробів. Оскільки не усі виробники вважають такі умови прийнятними для їх бізнес-діяльності на ринку України, певна високотехнологічна медична продукція не надходить до населення України. Укладання Україною Угоди АСАА в сфері медичних виробів сприяло б надходженню в Україну інноваційних медичних технологій. Питання вже включене в перелік пріоритетних питань для держави, але однозначного розуміння можливостей і подальших темпів руху роботи державних органів у цьому напрямку поки що немає. В контексті подальшого впровадження медичної реформи залучення в Україну нових медичних технологій і обладнання могло б позитивно вплинути на якість і тривалість життя наших громадян. Повний текст звернення Асоціації див. за посиланням.

Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого Віце-прем’єр-Міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, В.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо необхідності пришвидшити укладання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА) з ЄС у сфері медичних виробів. Відповідне зобов’язання передбачене Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

На сьогодні українське законодавство не передбачає спрощень при проходженні оцінки відповідності в Україні для виробників тих медичних виробів, що вже підтвердили відповідність вимогам європейського законодавства. Тобто, це стосується провідних міжнародних виробників медичних виробів. Оскільки не усі виробники вважають такі умови прийнятними для їх бізнес-діяльності на ринку України, певна високотехнологічна медична продукція не надходить до населення України.

Укладання Україною Угоди АСАА в сфері медичних виробів сприяло б надходженню в Україну інноваційних медичних технологій. Питання вже включене в перелік пріоритетних питань для держави, але однозначного розуміння можливостей і подальших темпів руху роботи державних органів у цьому напрямку поки що немає. В контексті подальшого впровадження медичної реформи залучення в Україну нових медичних технологій і обладнання могло б позитивно вплинути на якість і тривалість життя наших громадян.

Повний текст звернення Асоціації див. за посиланням.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: