fbpx

UkrEcoProm

Компанія ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» надає широкий комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств в Одесі та по всій території України.
Наша компанія володіє професійними знаннями, має практичний досвід роботи з великими та малими
підприємствами, заводами й установами, з дотриманням всіх діючих екологічних і юридичних норм і правил.
Підприємство володіє власним інсінераторним комплексом (максимальна продуктивність в Україні, відповідає всім екологічним і санітарним нормам України, а також вимогам Директиви Європейського Союзу ЄС 76/2000), який дозволяє забезпечити безпечне знищення відходів, що не підлягають утилізації та захороненню на полігонах.
Наша місія: Надаючи послуги в сфері поводження з відходами, ми покращуємо якість життя суспільства і
зберігаємо довкілля.
Наша мета – стати лідером в області збору, переробки та утилізації відходів. Ми вимірюємо наш успіх не кількістю клієнтів, яких ми обслуговуємо, а тим як ми обслуговуємо. Ми прагнемо відповідати або перевершувати очікування кожного клієнта.

Please note!
Collaboration of companies with shared values is main goal of this project.
We will read your message and redirect it to a company's employee whom it can be as useful as possible.
Your company has 10 opportunities per year to get acquainted with other companies. If you want to increase this amount, please contact us
Please note, that according to EBA Code of Conduct it is prohibited to perform on the EBA platform any coordinated actions, which may limit the competition between the EBA Members.
Write us in case of additional questions and suggestions.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: