fbpx

Ukrainian Professional Esports Association

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – організація, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Організація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати щільний зв’язок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку і популяризації кіберспорту в Україні.

Для досягнення цієї мети UPEA поєднує спортивну, соціальну та наукову складові.

Основна мета роботи Асоціації в напрямку спорту – побудувати прозору всеукраїнську систему турнірів, що об’єднує усіх бажаючих від початківців до професіоналів, та створює соціальний ліфт. У співробітництві з державою та громадськістю, основна мета UPEA – продемонструвати українському суспільству ефективність та прикладну корисність кіберспорту, залучаючи до цього різні соціальні групи, такі як учасники бойових дій, люди з інвалідністю, люди похилого віку та інші. В напрямку науки наша мета впроваджувати кіберспорт у ВУЗи та середні навчальні заклади. Також у щільній співпраці з науковцями, UPEA хоче стати частиною міжнародних наукових досліджень, що вивчають вплив кіберспорту на різні аспекти фізичного, психологічного та соціального розвитку гравців.

Please note!
Collaboration of companies with shared values is main goal of this project.
We will receive your message and, in two work days, we will redirect it to a company's employee whom it can be as useful as possible.
Your company has 10 opportunities per year to get acquainted with other companies. If you want to increase this amount, please contact us
Please note, that according to EBA Code of Conduct it is prohibited to perform on the EBA platform any coordinated actions, which may limit the competition between the EBA Members.
Write us in case of additional questions and suggestions.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: