fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA begins research on Small Business Attitudes Index in Ukraine

01/ 12/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація запрошує підприємців долучитися до дослідження настроїв малого бізнесу в Україні. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. За результатами опитування буде складений інтегральний Індекс, який дозволить оцінити поточний бізнес-клімат та динаміку розвитку малого підприємництва в Україні. Дослідження проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з виданням Mind.ua. ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ вперше був проведений Європейською Бізнес Асоціацією у 2017 році в рамках проєкту Unlimit Ukraine. Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток. Unlimit Ukraine – платформа для розвитку малого та мікробізнесу, створена на базі Європейської Бізнес Асоціації. Проєкт надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи та консультації, участь у спецпроєктах, діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проєкту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності. Медіа-партнер

Європейська Бізнес Асоціація запрошує підприємців долучитися до дослідження настроїв малого бізнесу в Україні. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. За результатами опитування буде складений інтегральний Індекс, який дозволить оцінити поточний бізнес-клімат та динаміку розвитку малого підприємництва в Україні. Дослідження проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з виданням Mind.ua.

ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ вперше був проведений Європейською Бізнес Асоціацією у 2017 році в рамках проєкту Unlimit Ukraine. Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток.

Unlimit Ukraine – платформа для розвитку малого та мікробізнесу, створена на базі Європейської Бізнес Асоціації. Проєкт надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи та консультації, участь у спецпроєктах, діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проєкту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності.

Медіа-партнер

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: