fbpx

EBA invites poultry vets for training courses

17/ 10/ 2019

Комітет виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації, який об’єднує світових лідерів індустрії, запускає курси підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів у галузі птахівництва.

Разом з Сумським аграрним університетом ми прагнемо дати доступ практикуючим лікарям до новітніх знань та започаткувати діалог, який допоможе виробникам продукції тваринництва полегшити процеси модернізації та адаптації до світових вимог та стандартів. Усвідомлюючи важливість запровадження та використання нових технологій, в подальшому ми плануємо проведення аналогічних курсів для фахівців з інших галузей тваринництва.

Курс підвищення кваліфікації розрахований на три дні – з 22 по 24 листопада, та відбудеться в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз 1А). Дана навчальна програма передбачає лекції від експертів, які представляють компанії комітету. Протягом навчання увага буде зосереджена на державному регулюванні галузі птахівництва, сучасним ветеринарним технологіям у бройлерному та яєчному птахівництві. До того ж, ми розглянемо такі важливі для індустрії питання як моніторинг здоров’я птиці на промисловому виробництві, ветеринарні аспекти вирощування птиці без антибіотиків, європейський досвід профілактики сальмонельозу птиці живими вакцинами та багато іншого.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нас для розвитку української галузі птахівництва та виробництва якісних та безпечних харчових продуктів, які відповідають найвищим світовим стандартам!

Детальна програма та умови участі на сайті Асоціації – http://bit.ly/33CGIGc або у координатора Комітету Дмитра Кирилюка Dmytro.Kyryliuk@eba.com.ua.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.
Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: