fbpx

EBA, Raiffeisen Bank Aval and VISA launch joint online educational program for small businesses

26/ 11/ 2020
  Райффайзен Банк Аваль та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME ONLINE Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми, 2 з яких ми встигаємо провести в 2020 році, а 8 наступних вебінарів – вже в 2021 році. Перший вебінар заплановано на 10 грудня 2020 року, початок о 10:00. Плануємо обговорити цікаву тему: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”. А другий вебінар проведемо 17 грудня 2020 року, початок о 10:00. Учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», розбиратимуть одну з найактуальніших тем сьогодення, а саме: «Як пандемія вплинула на податкове законодавство України та на що саме необхідно звернути увагу?» з урахуванням особливостей малого та середнього бізнесу. Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну. Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу. Головні партнери  

Райффайзен Банк Аваль та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME ONLINE Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми, 2 з яких ми встигаємо провести в 2020 році, а 8 наступних вебінарів – вже в 2021 році.

Перший вебінар заплановано на 10 грудня 2020 року, початок о 10:00. Плануємо обговорити цікаву тему: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”.

А другий вебінар проведемо 17 грудня 2020 року, початок о 10:00. Учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», розбиратимуть одну з найактуальніших тем сьогодення, а саме: «Як пандемія вплинула на податкове законодавство України та на що саме необхідно звернути увагу?» з урахуванням особливостей малого та середнього бізнесу.

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу.

Головні партнери

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: