fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?»

 • Дата: 10/12/2020 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Початок реєстрації9:50
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?». Дата: 10 грудня2020. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 9:50. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”. Антон Яценко займається розробкою маркетингових стратегій для клієнтів агенції, допомагає бізнесам зростати: зрозуміти свою цінність, знайти нові сегменти клієнтів, покращити продукт та сервіс. Протягом 11 років Антон Яценко працював з великим українським і міжнародним бізнесом, а останні роки допомагає малому бізнесу з бренд і маркетинговими стратегіями. Всі знають як треба, але чомусь мало у кого вдається. Ми поспілкуємося про те, як треба і, як це завтра втілити у вас в організації. Розберемо популярні промахи в маркетингу, та зрозуміємо, як не потрапляти в ці ж тенети. Поговоримо про: Закони маркетингу та основні поняття Популярні помилки в маркетингу Якою має бути прикладна стратегія? Приклади зрозумілих і прикладних стратегій   У програмі заходу: 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль 10:10 – Вебінар «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» 11:30 – Кінець вебінару 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Антоном Яценко 12:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме: директори, керівники, маркетологи, власники бізнесу, які хочуть знати і вміти робити класний маркетинг самостійно. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери Спікери. Антон Яценко. Партнер ONCE Agency. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail Olena.Ayrault@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”.

Антон Яценко займається розробкою маркетингових стратегій для клієнтів агенції, допомагає бізнесам зростати: зрозуміти свою цінність, знайти нові сегменти клієнтів, покращити продукт та сервіс. Протягом 11 років Антон Яценко працював з великим українським і міжнародним бізнесом, а останні роки допомагає малому бізнесу з бренд і маркетинговими стратегіями.

Всі знають як треба, але чомусь мало у кого вдається. Ми поспілкуємося про те, “як треба” і, як це завтра втілити у вас в організації. Розберемо популярні промахи в маркетингу, та зрозуміємо, як не потрапляти в ці ж тенети.

Поговоримо про:

 • Закони маркетингу та основні поняття
 • Популярні помилки в маркетингу
 • Якою має бути прикладна стратегія?
 • Приклади зрозумілих і прикладних стратегій

 

У програмі заходу:

 • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
 • 10:10 – Вебінар «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?»
 • 11:30 – Кінець вебінару
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Антоном Яценко
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме: директори, керівники, маркетологи, власники бізнесу, які хочуть знати і вміти робити класний маркетинг самостійно.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Спікери

1 / 1
Антон Яценко
Партнер ONCE Agency
Антон Яценко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: