fbpx

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub

  • Date: 10/12/2020
  • Language: Ukrainian (without translation)
  • Time: 10:00 - 12:00
  • Registration starts9:50
Place:

Zoom online

Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”.

Після завершення події, учасники вебінару отримають здатність створити велику картинку про свій бізнес і завжди знати, що з ним робити далі.

У програмі заходу:

  • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
  • 10:10 – Вебінар «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?»
  • 11:30 – Кінець вебінару
  • 11:30-12:00 – Q&A session з Антоном Яценко
  • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме: маркетологи, власники бізнесу, які хочуть знати і вміти робити класний маркетинг самостійно.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається не банківським установам. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Anton Yatsenko
ONCE Agency Partner
Anton Yatsenko

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ учасника
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: