fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Global Outlook 2018. Top Speakers’ Thoughts

20/ 09/ 2018
    18 вересня спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася на EBA Global Outlook 2018: Pre–election Season, щоб обговорити бізнес прогнози, настрої інвесторів на другу половину 2018 року та на наступний рік, у тому числі у контексті прийдешніх виборів.  До дискусії в якості спікерів Форуму було запрошено президента Європейської Бізнес Асоціації Томаша Фіалу, голову Правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрія Коболєва, голову правління Ощадбанку Андрія Пишного, директора з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Славоміра Новака, генерального директора ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог» Парамжита Калона, генерального директора BASF в Україні Андреаса Ліра, регіонального президента Jacobs Douwe Egberts Тараса Лукачука, генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, голову Державного підприємства Адміністрації морських портів України Райвіса Вецкаганса. Хід дискусії можна прочитати за лінком. Так, було презентовано дослідження прогнозів інвесторів на 2019 рік. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко розказала про прогнози CEO щодо зростання бізнесу, курс валют, який бізнес закладає в бюджет на наступний рік та очікування щодо збільшення штату співробітників. З прогнозами можна ознайомитись за лінком. Зі свого боку, Томаш Фіала закликав Уряд вдатися до кількох пріоритетних кроків, щоб привабити інвесторів. Вкотре було акцентовано, що корупція, недовіра до судів та фінансової системи – основні гальма для інвестицій. Андрій Коболєв наголосив, що Уряд вже домовився з Міжнародним валютним фондом щодо ціни на газ. Про кредитування малого та середнього бізнесу, вартість кредитів та монетарну політику розказав Андрій Пишний. Славомір Новак заявив, що за п’ять років (із 2022 року) українці забудуть про ямковий ремонт, а за 4 роки планується забезпечити сполучення чорноморських портів з європейським кордоном України. Також він акцентував увагу на питанні щодо переговорів з інвесторами про побудову консесійної дороги. Так, перша платна дорога буде з ЄС до Львова. Андрій Рязанцев розказав про ситуацію на залізниці. Він наголосив, що до кінця року Україна отримає 20 локомотивів General Electric. Крім того, Укрзалізниця торік зайняла 48% ринку будівництва вагонів. Також він зачепив питання штату компанії, та зазначив, що оптимальна чисельність в Укрзалізниці становить 170 тис осіб. Павло Рябікін повідомив, коли в Україні розпочнеться будівництво вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль». Серед головних трендів розвитку української економіки Андреас Лір відзначив перехід від важкої промисловості до легкої, імпортозаміщення, зміну регуляцій, зокрема, і відповідно до європейських вимог, а Парамжит Калон наголосив, що серед порад владі щодо залучення інвестицій на перше місце поставив би більш дружнє ставлення до інвесторів, а на друге - ліберальні форми, які були потрібні ще вчора.
01/

 

18 вересня спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася на EBA Global Outlook 2018: Pre–election Season, щоб обговорити бізнес прогнози, настрої інвесторів на другу половину 2018 року та на наступний рік, у тому числі у контексті прийдешніх виборів. 

До дискусії в якості спікерів Форуму було запрошено президента Європейської Бізнес Асоціації Томаша Фіалу, голову Правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрія Коболєва, голову правління Ощадбанку Андрія Пишного, директора з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, виконуючого обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Славоміра Новака, генерального директора ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог» Парамжита Калона, генерального директора BASF в Україні Андреаса Ліра, регіонального президента Jacobs Douwe Egberts Тараса Лукачука, генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, голову Державного підприємства Адміністрації морських портів України Райвіса Вецкаганса. Хід дискусії можна прочитати за лінком.

Так, було презентовано дослідження прогнозів інвесторів на 2019 рік. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко розказала про прогнози CEO щодо зростання бізнесу, курс валют, який бізнес закладає в бюджет на наступний рік та очікування щодо збільшення штату співробітників. З прогнозами можна ознайомитись за лінком.

Зі свого боку, Томаш Фіала закликав Уряд вдатися до кількох пріоритетних кроків, щоб привабити інвесторів. Вкотре було акцентовано, що корупція, недовіра до судів та фінансової системи – основні гальма для інвестицій.

Андрій Коболєв наголосив, що Уряд вже домовився з Міжнародним валютним фондом щодо ціни на газ.

Про кредитування малого та середнього бізнесу, вартість кредитів та монетарну політику розказав Андрій Пишний.

Славомір Новак заявив, що за п’ять років (із 2022 року) українці забудуть про ямковий ремонт, а за 4 роки планується забезпечити сполучення чорноморських портів з європейським кордоном України. Також він акцентував увагу на питанні щодо переговорів з інвесторами про побудову консесійної дороги. Так, перша платна дорога буде з ЄС до Львова.

Андрій Рязанцев розказав про ситуацію на залізниці. Він наголосив, що до кінця року Україна отримає 20 локомотивів General Electric. Крім того, Укрзалізниця торік зайняла 48% ринку будівництва вагонів. Також він зачепив питання штату компанії, та зазначив, що оптимальна чисельність в Укрзалізниці становить 170 тис осіб.

Павло Рябікін повідомив, коли в Україні розпочнеться будівництво вантажного терміналу в аеропорту «Бориспіль».

Серед головних трендів розвитку української економіки Андреас Лір відзначив перехід від важкої промисловості до легкої, імпортозаміщення, зміну регуляцій, зокрема, і відповідно до європейських вимог, а Парамжит Калон наголосив, що серед порад владі щодо залучення інвестицій на перше місце поставив би більш “дружнє” ставлення до інвесторів, а на друге – ліберальні форми, які “були потрібні ще вчора”.

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: