fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Cancellation of 10% increment for purchases of medicines is still an open question!

23/ 10/ 2018
  Вже доволі тривалий час проект Постанови КМУ, що має скасувати 10% надбавку на медичні вироби, знаходиться на погодженні Мінагрополітики та Держспоживслужби. Медичні вироби не є продукцією, що безпосередньо регулюють/контролюють Мінагрополітики та Держспоживслужба. Проте, їх висновок також необхідний, аби проект Постанови міг рухатись далі – такою є процедура погодження, кожен з етапів якої має бути пройдений. Ще у травні 2018 року за погодженням із керівництвом Мінекономрозвитку, МОЗ, ДРС, Мінфін було вирішено скасувати 10% надбавку на медичні вироби. Далі було швидко розроблено і погоджено проект Постанови КМУ із зазначеними міністерствами.   Прийняття проекту Постанови є довгоочікуваним і бажаним – скасування надбавки дозволить компаніям-виробникам брати участь в закупівлях напряму, отримуючи прибуток на території Україні і сплачуючи податки до державного бюджету. Лікарні, у свою чергу, отримають високоякісну медичну техніку, обладнання, пристрої – для українських пацієнтів. Асоціація вдячна усім сторонам за підтримку проекту Постанови та очікує, що у найближчі дні тривала процедура погодження завершиться успішно, і нарешті Постанова КМУ отримає «зелене світло» вже на завершальному етапі – на засіданні КМУ.

Вже доволі тривалий час проект Постанови КМУ, що має скасувати 10% надбавку на медичні вироби, знаходиться на погодженні Мінагрополітики та Держспоживслужби. Медичні вироби не є продукцією, що безпосередньо регулюють/контролюють Мінагрополітики та Держспоживслужба. Проте, їх висновок також необхідний, аби проект Постанови міг рухатись далі – такою є процедура погодження, кожен з етапів якої має бути пройдений.

Ще у травні 2018 року за погодженням із керівництвом Мінекономрозвитку, МОЗ, ДРС, Мінфін було вирішено скасувати 10% надбавку на медичні вироби. Далі було швидко розроблено і погоджено проект Постанови КМУ із зазначеними міністерствами.  

Прийняття проекту Постанови є довгоочікуваним і бажаним – скасування надбавки дозволить компаніям-виробникам брати участь в закупівлях напряму, отримуючи прибуток на території Україні і сплачуючи податки до державного бюджету. Лікарні, у свою чергу, отримають високоякісну медичну техніку, обладнання, пристрої – для українських пацієнтів.

Асоціація вдячна усім сторонам за підтримку проекту Постанови та очікує, що у найближчі дні тривала процедура погодження завершиться успішно, і нарешті Постанова КМУ отримає «зелене світло» вже на завершальному етапі – на засіданні КМУ.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: