fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Business has discussed with the State Labor Inspection the situation for 2019

21/ 02/ 2019
  У 2018 році Держпраці виявило найбільшу кількість порушень в питанні оплати праці – 18 135. Крім того, 6 377 порушень у сфері укладання та розірвання трудових договорів, 4 701 порушень робочого часу та часу відпочинку, 3 023 порушення правил ведення трудових книжок. Про це повідомили представники Держпраці 21 лютого на зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації. В зустрічі взяли участь Роман Чернега – Голова Держпраці, Юрій Кузовий – генеральний директор Директорату норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики. «Бізнес поступово відчуває тенденцію до детінізації зайнятості та доходів населення. В той же час, ми бачимо підвищення ефективності заходів державного контролю та нагляду у сфері перевірок трудових відносин. Сподіваємось, в 2019 році рух в цьому напрямку продовжиться», – наголосила Валерія Савчук, голова Комітету із управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації. Крім того, йшла мова щодо планів по перевіркам бізнесу на 2019 рік. За повідомленням Держпраці, найвищий ризик використання незадекларованої праці мають чотири галузі економіки. Йдеться про торгівлю, діяльність готелів та ресторанів – 4 789 осіб, будівництво – 4 035 осіб, промисловість - 2 933 особи, сільське господарство – 1 802 особи. «На жаль, все ж актуальність зберігає питання незадекларованої праці. Тіньовий сектор спричиняє перекіс у зайнятості. Тому наше спільне завдання – як бізнесу, так і держави, створити сприятливі умови для працевлаштування громадян у законний спосіб. Щоб зробити його більш вигідним для усіх сторін – громадянина, роботодавця та держави», – коментує ситуацію Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. В 2019 році Держпраці проведе 16 897 перевірок. Сподіваємось, вони будуть проходити конструктивно, чесно та законодавчо справедливо.

У 2018 році Держпраці виявило найбільшу кількість порушень в питанні оплати праці – 18 135. Крім того, 6 377 порушень у сфері укладання та розірвання трудових договорів, 4 701 порушень робочого часу та часу відпочинку, 3 023 порушення правил ведення трудових книжок. Про це повідомили представники Держпраці 21 лютого на зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації. В зустрічі взяли участь Роман Чернега – Голова Держпраці, Юрій Кузовий – генеральний директор Директорату норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики.

«Бізнес поступово відчуває тенденцію до детінізації зайнятості та доходів населення. В той же час, ми бачимо підвищення ефективності заходів державного контролю та нагляду у сфері перевірок трудових відносин. Сподіваємось, в 2019 році рух в цьому напрямку продовжиться», – наголосила Валерія Савчук, голова Комітету із управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації.

Крім того, йшла мова щодо планів по перевіркам бізнесу на 2019 рік. За повідомленням Держпраці, найвищий ризик використання незадекларованої праці мають чотири галузі економіки. Йдеться про торгівлю, діяльність готелів та ресторанів – 4 789 осіб, будівництво – 4 035 осіб, промисловість – 2 933 особи, сільське господарство – 1 802 особи.

«На жаль, все ж актуальність зберігає питання незадекларованої праці. Тіньовий сектор спричиняє перекіс у зайнятості. Тому наше спільне завдання – як бізнесу, так і держави, створити сприятливі умови для працевлаштування громадян у законний спосіб. Щоб зробити його більш вигідним для усіх сторін – громадянина, роботодавця та держави», – коментує ситуацію Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.

В 2019 році Держпраці проведе 16 897 перевірок. Сподіваємось, вони будуть проходити конструктивно, чесно та законодавчо справедливо.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: