fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Open Letter to the Prime Minister

23/ 11/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням про зустріч за участі керівництва МОЗ України, Держлікслужби України та ДЕЦ із залученням професійних асоціацій. Приводом для звернення стало зростання тиску на фармацевтичний бізнес на етапі ввезення на територію України ліків провідними міжнародними виробниками для подальшої реалізації і недостатня взаємодія усіх органів і підприємств сфери охорони здоров’я. Асоціація також акцентує увагу на відсутності єдиного розуміння правил в сфері контролю якості лікарських засобів територіальними органами Держлікслужби України. Ситуація викликає занепокоєння у представників фармацевтичної бізнес-спільноти з огляду на низку запроваджених Урядом України ініціатив, націлених на покращення доступності лікарських засобів для пацієнтів – зокрема, реімбурсації лікарських засобів за певними нозологіями, спрощеної реєстрації ліків. Отримання якісних результатів від впровадження цих ініціатив вимагає злагодженої взаємодії усіх органів державної влади і державних підприємств в сфері охорони здоров’я та відсутності виникнення неочікуваних штучних бар’єрів при ввезенні необхідних пацієнтам ліків. Оригінал відкритого листа тут.

Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням про зустріч за участі керівництва МОЗ України, Держлікслужби України та ДЕЦ із залученням професійних асоціацій.

Приводом для звернення стало зростання тиску на фармацевтичний бізнес на етапі ввезення на територію України ліків провідними міжнародними виробниками для подальшої реалізації і недостатня взаємодія усіх органів і підприємств сфери охорони здоров’я.

Асоціація також акцентує увагу на відсутності єдиного розуміння правил в сфері контролю якості лікарських засобів територіальними органами Держлікслужби України.

Ситуація викликає занепокоєння у представників фармацевтичної бізнес-спільноти з огляду на низку запроваджених Урядом України ініціатив, націлених на покращення доступності лікарських засобів для пацієнтів – зокрема, реімбурсації лікарських засобів за певними нозологіями, спрощеної реєстрації ліків. Отримання якісних результатів від впровадження цих ініціатив вимагає злагодженої взаємодії усіх органів державної влади і державних підприємств в сфері охорони здоров’я та відсутності виникнення неочікуваних штучних бар’єрів при ввезенні необхідних пацієнтам ліків.

Оригінал відкритого листа тут.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: