fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

22/ 03/ 2021
  Нові міжнародні підходи до здійснення фітосанітарних процедур прийнято 22 березня Мінекономіки прийняло наказ №343, яким затверджено Методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків і проведення фітосанітарної експертизи для таких об’єктів регулювання, як продукти рослинного походження, насіння і живі рослини. Експерти Комітету зернових та олійних культур Асоціації були залучені до розробки цього документу та разом із фахівцями Мінекономіки та Держпродспоживслужби напрацювали нові підходи до здійснення фітосанітарних процедур, які ґрунтуються на європейських та міжнародних стандартах. Так, документ визначає: методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, в залежності від об’єкту регулювання, способу його транспортування та зберігання; процедури відбору виїмок від об’єктів регулювання в залежності від застосовуваного методу огляду, у тому числі відбору зразків; способи формування об’єднаних і середніх проб об’єктів регулювання, їх розмірів; розміри зразків об’єктів регулювання для проведення фітосанітарної експертизи; методи проведення фітосанітарної експертизи та механізмів їх застосування. Довідково: наказ набирає чинності з дати його офіційного опублікування. Текст наказу за посиланням - cutt.ly/0xlypOl.

Нові міжнародні підходи до здійснення фітосанітарних процедур прийнято

22 березня Мінекономіки прийняло наказ №343, яким затверджено Методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків і проведення фітосанітарної експертизи для таких об’єктів регулювання, як продукти рослинного походження, насіння і живі рослини.

Експерти Комітету зернових та олійних культур Асоціації були залучені до розробки цього документу та разом із фахівцями Мінекономіки та Держпродспоживслужби напрацювали нові підходи до здійснення фітосанітарних процедур, які ґрунтуються на європейських та міжнародних стандартах.

Так, документ визначає:

  • методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, в залежності від об’єкту регулювання, способу його транспортування та зберігання;
  • процедури відбору виїмок від об’єктів регулювання в залежності від застосовуваного методу огляду, у тому числі відбору зразків;
  • способи формування об’єднаних і середніх проб об’єктів регулювання, їх розмірів;
  • розміри зразків об’єктів регулювання для проведення фітосанітарної експертизи;
  • методи проведення фітосанітарної експертизи та механізмів їх застосування.

Довідково: наказ набирає чинності з дати його офіційного опублікування. Текст наказу за посиланням – cutt.ly/0xlypOl.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: