fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Animal Health Care

04/ 02/ 2021
  В Україні вперше суттєво оновлене ветеринарне законодавство Сьогодні, 4 лютого, Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проєкт Закону №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин». Комітет виробників ветеринарних препаратів вітає прийняття цього довгоочікуваного для бізнесу документу. Новий закон сприятиме оновленню українського законодавства в галузі тваринництва та приведенню його до норм Європейського Союзу. Близько двох років тривала розробка даного законопроєкту із залученням широкого кола експертів та представників бізнесу. Законом встановлюються нові правила лікування тварин, застосування ветеринарних лікарських засобів, забороняється використання антибіотиків під час відгодівлі тварин, встановлюються норми щодо ліцензування виробництва та імпорту ветеринарних лікарських засобів та посилюється відповідальність за їх реалізацію та застосування. Важливим також є те, що прийняття Закону саме зараз дозволить Україні зберегти експорт продукції тваринництва до країн ЄС, що матиме позитивний вплив на українську галузь тваринництва. Ми дякуємо народним депутатам за прийняття документу, що запроваджує важливі зміни для галузі тваринництва!

В Україні вперше суттєво оновлене ветеринарне законодавство

Сьогодні, 4 лютого, Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проєкт Закону №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

Комітет виробників ветеринарних препаратів вітає прийняття цього довгоочікуваного для бізнесу документу. Новий закон сприятиме оновленню українського законодавства в галузі тваринництва та приведенню його до норм Європейського Союзу.

Близько двох років тривала розробка даного законопроєкту із залученням широкого кола експертів та представників бізнесу. Законом встановлюються нові правила лікування тварин, застосування ветеринарних лікарських засобів, забороняється використання антибіотиків під час відгодівлі тварин, встановлюються норми щодо ліцензування виробництва та імпорту ветеринарних лікарських засобів та посилюється відповідальність за їх реалізацію та застосування. Важливим також є те, що прийняття Закону саме зараз дозволить Україні зберегти експорт продукції тваринництва до країн ЄС, що матиме позитивний вплив на українську галузь тваринництва.

Ми дякуємо народним депутатам за прийняття документу, що запроваджує важливі зміни для галузі тваринництва!

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: