fbpx

Logistics issues

03/ 12/ 2020

Верховна Рада України дала старт реформі річкових перевезень

Сьогодні Верховною Радою України у другому читанні було прийнято довгоочікуваний законопроєкт «Про внутрішний водний транспорт» №1182-1-д. Більше 10 років бізнес очікував на галузевий законопроєкт для розвитку внутрішніх водних шляхів України.

Компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації завжди з високою увагою стежили за всіма законопроєктами про внутрішній водний транспорт України та надавали свої експертні зауваження на усіх етапах розробки. Ми вдячні за врахування позиції бізнесу у цьому надзвичайно важливому для річкової галузі документі.

Ми щиро сподіваємося, що прийнятий законопроєкт дозволить відродити річкову галузь та  включити річковий транспорт в систему мультимодальних перевезень та мережу пріоритетних транспортних маршрутів. Це також важливий крок назустріч виконанню зобов’язань щодо розвитку внутрішніх водних шляхів в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Бізнес-спільнота щиро дякує народним депутатам, Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Міністерству інфраструктури України за ефективну співпрацю в напрацюванні та прийнятті головного документу річкової галузі!

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: