fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

08/ 09/ 2020
  ДРС не погодила проєкт наказу МІУ про уніфікацію тарифів на порожній пробіг Європейська Бізнес Асоціація позитивно оцінює рішення Державної регуляторної служби щодо непогодження проєкту Наказу Міністерства інфраструктури України про уніфікацію тарифів на порожній пробіг. Нагадаємо, 5 серпня 2020 року Мінінфраструктури опублікувало проєкт Наказу, яким пропонувалась уніфікація тарифів на перевезення порожніх вагонів, зокрема встановлення єдиної ставки тарифу для пробігу порожніх вагонів усіх класів та його подальша індексація. Експерти Асоціації вважають, що в кризовому 2020 році будь-яке підвищення тарифів створить надмірний фінансовий тиск для бізнесу. За оцінками учасників Комітету з логістики, прийняття такого рішення вартувало б бізнесу додаткових 4-5 млрд грн на рік. Тому Асоціація звернулася до профільних відомств із відповідною аргументацією позиції бізнесу та проханням встановити мораторій на будь-яке підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення (в тому числі шляхом уніфікації) до кінця 2020 року.   Асоціація вітає рішення ДРС щодо непогодження проєкту Наказу та дякує за врахування позиції логістичної спільноти!

ДРС не погодила проєкт наказу МІУ про уніфікацію тарифів на порожній пробіг

Європейська Бізнес Асоціація позитивно оцінює рішення Державної регуляторної служби щодо непогодження проєкту Наказу Міністерства інфраструктури України про уніфікацію тарифів на порожній пробіг.

Нагадаємо, 5 серпня 2020 року Мінінфраструктури опублікувало проєкт Наказу, яким пропонувалась уніфікація тарифів на перевезення порожніх вагонів, зокрема встановлення єдиної ставки тарифу для пробігу порожніх вагонів усіх класів та його подальша індексація.

Експерти Асоціації вважають, що в кризовому 2020 році будь-яке підвищення тарифів створить надмірний фінансовий тиск для бізнесу. За оцінками учасників Комітету з логістики, прийняття такого рішення вартувало б бізнесу додаткових 4-5 млрд грн на рік. Тому Асоціація звернулася до профільних відомств із відповідною аргументацією позиції бізнесу та проханням встановити мораторій на будь-яке підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення (в тому числі шляхом уніфікації) до кінця 2020 року.  

Асоціація вітає рішення ДРС щодо непогодження проєкту Наказу та дякує за врахування позиції логістичної спільноти!

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: