fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

19/ 05/ 2021
  Сьогодні представники Комітету з логістики зустрілися з новим директором з логістики АТ «Укрзалізниця», Олександром Зарубою, для обговорення найактуальніших питань для бізнес-спільноти. Зокрема, було наголошено на питаннях щодо: Продовження руху у напрямку реформування Укрзалізниці; Планів Укрзалізниці стосовно тарифної політики на залізничні вантажні перевезення; Візії Укрзалізниці стосовно проблемного питання збереження вантажів під час залізничних перевезень та посилення кримінальної відповідальності за розукомплектацію вагонів; Розвитку контейнерних перевезень. Дякуємо Укрзалізниці за знайомство з новим керівником напрямку та відкритість до діалогу з бізнесом. Ми сподіваємося на продовження активної та плідної співпраці!

Сьогодні представники Комітету з логістики зустрілися з новим директором з логістики АТ «Укрзалізниця», Олександром Зарубою, для обговорення найактуальніших питань для бізнес-спільноти.

Зокрема, було наголошено на питаннях щодо:

  • Продовження руху у напрямку реформування Укрзалізниці;
  • Планів Укрзалізниці стосовно тарифної політики на залізничні вантажні перевезення;
  • Візії Укрзалізниці стосовно проблемного питання збереження вантажів під час залізничних перевезень та посилення кримінальної відповідальності за розукомплектацію вагонів;
  • Розвитку контейнерних перевезень.

Дякуємо Укрзалізниці за знайомство з новим керівником напрямку та відкритість до діалогу з бізнесом. Ми сподіваємося на продовження активної та плідної співпраці!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: