fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

25/ 02/ 2021
  25 лютого, менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації Даря Січкар взяла участь в конференції Залізниці України: Розвиток та інвестиції, а саме долучилася до обговорення пілотного проєкту з впровадження приватної тяги на залізниці.   Так, експертна спільнота Асоціації наполягає на необхідності продовження строку реалізації пілотного проєкту на 2 роки для того, щоб повноцінно протестувати допуск приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях загального користування.   Сподіваємося на підтримку стейкхолдерів щодо цього питання!  
25 лютого, менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації Дар’я Січкар взяла участь в конференції “Залізниці України: Розвиток та інвестиції”, а саме долучилася до обговорення пілотного проєкту з впровадження приватної тяги на залізниці.
 
Так, експертна спільнота Асоціації наполягає на необхідності продовження строку реалізації пілотного проєкту на 2 роки для того, щоб повноцінно протестувати допуск приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях загального користування.
 
Сподіваємося на підтримку стейкхолдерів щодо цього питання!
 
01/

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: