fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Food

24/ 02/ 2021
  Відбулася розширена зустріч Харчового Комітету з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та фахівцями Держпродспоживслужби. Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, проблеми з формами міжнародних сертифікатів, щодо державного контролю дієтичних/біологічно активних добавок при їх ввезенні в Україну, відбору зразків при імпорті. Окрім того, мова йшла про необхідність розробити роз’яснення щодо норм Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», перевірки Держпродспоживслужбою вимог законодавства про ринковий нагляд, а також щодо електронного обігу фітосанітарних сертифікатів та підтримки українських експортерів на міжнародних ринках. Бізнес дякує Голові та експертам Держпродспоживслужби за надані роз’яснення та постійний діалог!

Відбулася розширена зустріч Харчового Комітету з Владиславою Магалецькою, Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та фахівцями Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання, що турбують бізнес-спільноту. Зокрема, проблеми з формами міжнародних сертифікатів, щодо державного контролю дієтичних/біологічно активних добавок при їх ввезенні в Україну, відбору зразків при імпорті. Окрім того, мова йшла про необхідність розробити роз’яснення щодо норм Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», перевірки Держпродспоживслужбою вимог законодавства про ринковий нагляд, а також щодо електронного обігу фітосанітарних сертифікатів та підтримки українських експортерів на міжнародних ринках.

Бізнес дякує Голові та експертам Держпродспоживслужби за надані роз’яснення та постійний діалог!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: