fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

21/ 10/ 2020
  Представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у публічних обговореннях проєкту Закону «Про захист рослин» з представниками Мінекономіки та Держпродспоживслужби. Під час зустрічі експерти Асоціації висловили бачення бізнесу стосовно ключових питань, які потребують вирішення під час доопрацювання цієї законодавчої ініціативи. Довідково: цей законопроєкт розроблено з метою реалізації пункту 65 Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV (СФЗ) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації взяли участь у публічних обговореннях проєкту Закону «Про захист рослин» з представниками Мінекономіки та Держпродспоживслужби. Під час зустрічі експерти Асоціації висловили бачення бізнесу стосовно ключових питань, які потребують вирішення під час доопрацювання цієї законодавчої ініціативи.

Довідково: цей законопроєкт розроблено з метою реалізації пункту 65 Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV (СФЗ) Розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: