fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics issues

01/ 10/ 2020
  1 жовтня представники Комітету з логістики долучилися до участі в конференції «Вантажні перевезення по річці Дніпро». Учасники обговорили поточну ситуацію навколо прийняття законопрокту «Про внутрішній водний транспорт» №1182-1-д, озвучили деякі застереження бізнес-спільноти та наголосили на важливості збереження у редакції тексту до другого читання напрацьованих положень за участі бізнесу, зокрема: Залишення функцій реєстрації ліній закордонного плавання за Морською адміністрацією. Встановлення ліцензування діяльності лише для перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішніми водними шляхами, а не ліцензування вантажних перевезень загалом.  Виключення положення щодо фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів. Бізнес виступає за цільове використання портових зборів, вони мають використовуватися на розвиток морської галузі. Експерти Комітету Асоціації вдячні за запрошення долучитися до заходу та сподіваються на якнайскоріше прийняття профільного закону щодо внутрішніх водних шляхів!

1 жовтня представники Комітету з логістики долучилися до участі в конференції «Вантажні перевезення по річці Дніпро».

Учасники обговорили поточну ситуацію навколо прийняття законопро’кту «Про внутрішній водний транспорт» №1182-1-д, озвучили деякі застереження бізнес-спільноти та наголосили на важливості збереження у редакції тексту до другого читання напрацьованих положень за участі бізнесу, зокрема:

  • Залишення функцій реєстрації ліній закордонного плавання за Морською адміністрацією.
  • Встановлення ліцензування діяльності лише для перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішніми водними шляхами, а не ліцензування вантажних перевезень загалом.
  •  Виключення положення щодо фінансування внутрішніх водних шляхів за рахунок портових зборів. Бізнес виступає за цільове використання портових зборів, вони мають використовуватися на розвиток морської галузі.

Експерти Комітету Асоціації вдячні за запрошення долучитися до заходу та сподіваються на якнайскоріше прийняття профільного закону щодо внутрішніх водних шляхів!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: