fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Food

01/ 10/ 2020
  Відбулась робоча онлайн-зустріч Харчового Комітету Асоціації, під час якої учасники обговорили актуальні питання для харчової галузі. Зокрема, проаналізували проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС», законопроєкт щодо захисту прав споживачів та Проект Закону «Про основи регулюванняторговельної діяльності харчовими продуктами». Учасники звернули увагу на те, що законодавство, яке регулює виробництво та обіг дитячого харчування, нагально потребує змін у світлі необхідності гармонізації законодавства України у сфері безпечності та окремих показників якості таких харчових продуктів із відповідним законодавством ЄС. Так, оновлення законодавства у сфері дитячого харчування дозволить забезпечити дітей грудного та раннього віку харчуванням належної безпечності та якості, створити умови для збільшення обсягів продажу та розширення асортименту дитячих продуктів вітчизняного та іноземного виробництва.

Відбулась робоча онлайн-зустріч Харчового Комітету Асоціації, під час якої учасники обговорили актуальні питання для харчової галузі.

Зокрема, проаналізували проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС», законопроєкт щодо захисту прав споживачів та Проект Закону «Про основи регулюванняторговельної діяльності харчовими продуктами».

Учасники звернули увагу на те, що законодавство, яке регулює виробництво та обіг дитячого харчування, нагально потребує змін у світлі необхідності гармонізації законодавства України у сфері безпечності та окремих показників якості таких харчових продуктів із відповідним законодавством ЄС. Так, оновлення законодавства у сфері дитячого харчування дозволить забезпечити дітей грудного та раннього віку харчуванням належної безпечності та якості, створити умови для збільшення обсягів продажу та розширення асортименту дитячих продуктів вітчизняного та іноземного виробництва.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: