fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Regulatory Affairs

18/ 02/ 2020
  Відбулась спільна зустріч представників Комітету регуляторних питань з фахівцями Міністерства енергетики та захисту довкілля Украйни й ДП «Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України». Під час зустрічі, обговорили поточний статус нормативно-правових актів, які стосуються питань хімічної безпеки. Так, було розглянуто питання щодо державного регулювання сфери безпеки хімічної продукції та класифікації небезпеки, попереджувального маркування та упаковки даної продукції. Для бізнес-спільноти важливо як саме буде змінюватись державне регулювання обігу хімічної продукції та забезпечення її безпечного використання як для здоров’я людини, так і для довкілля.

Відбулась спільна зустріч представників Комітету регуляторних питань з фахівцями Міністерства енергетики та захисту довкілля Украйни й ДП «Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України».

Під час зустрічі, обговорили поточний статус нормативно-правових актів, які стосуються питань хімічної безпеки. Так, було розглянуто питання щодо державного регулювання сфери безпеки хімічної продукції та класифікації небезпеки, попереджувального маркування та упаковки даної продукції.

Для бізнес-спільноти важливо як саме буде змінюватись державне регулювання обігу хімічної продукції та забезпечення її безпечного використання як для здоров’я людини, так і для довкілля.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: