fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

13/ 02/ 2020
  Минулого тижня в Комітеті ВРУ з питань аграрної та земельної політики відбулися комітетські слухання «Розвиток зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС». У слуханнях взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади, наукових установ та аграрних асоціацій. Під час цього заходу виконавчий директор Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації Ірина Душник підняла питання необхідності розробки загальнонаціонального звіту щодо викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільгоспкультур, зокрема, кукурудзи та ріпаку. Відсутність подібних звітів в Україні є серйозним стримуючим бар’єром для експорту кукурудзи та ріпаку для подальшої переробки у біопаливо в країнах ЄС і зменшення глобального парникового ефекту за рахунок використання біопалива. Детальніше про захід > http://bit.ly/31Yzsow
01/

Минулого тижня в Комітеті ВРУ з питань аграрної та земельної політики відбулися комітетські слухання «Розвиток зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС». У слуханнях взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади, наукових установ та аграрних асоціацій.

Під час цього заходу виконавчий директор Комітет зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації Ірина Душник підняла питання необхідності розробки загальнонаціонального звіту щодо викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільгоспкультур, зокрема, кукурудзи та ріпаку. Відсутність подібних звітів в Україні є серйозним стримуючим бар’єром для експорту кукурудзи та ріпаку для подальшої переробки у біопаливо в країнах ЄС і зменшення глобального парникового ефекту за рахунок використання біопалива.

Детальніше про захід > http://bit.ly/31Yzsow

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: