fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

03/ 02/ 2020
  Відбулася чергова зустріч Робочої групи щодо створення умов для отримання споживачами безпечних товарів та послуг під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - пана Тараса Висоцького. Під час засідання Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету Асоціації наголосила на заходах, які ініціював Комітет зернових та олійних культур Асоціації, задля сприяння інтенсифікації торговельних відносин з КНР у сфері торгівлі вітчизняною с/г продукцією. Детальніше про сприяння

Відбулася чергова зустріч Робочої групи щодо створення умов для отримання споживачами безпечних товарів та послуг під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – пана Тараса Висоцького.

Під час засідання Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету Асоціації наголосила на заходах, які ініціював Комітет зернових та олійних культур Асоціації, задля сприяння інтенсифікації торговельних відносин з КНР у сфері торгівлі вітчизняною с/г продукцією.

Детальніше про сприяння

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: