fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

16/ 01/ 2020
  Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації долучилися до засідання Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, до порядку денного якого було включено звернення Асоціації щодо національного звіту по підрахунку викидів парникових газів. Під час засідання Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету Асоціації наголосила на тому, що відсутність відповідної звітності в Україні є стримуючим барєром для експорту ріпаку та кукурудзи для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС і зменшення глобального парникового ефекту за рахунок використання біопалива.

Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації долучилися до засідання Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, до порядку денного якого було включено звернення Асоціації щодо національного звіту по підрахунку викидів парникових газів.

Під час засідання Ірина Душник, Виконавчий директор Комітету Асоціації наголосила на тому, що відсутність відповідної звітності в Україні є стримуючим бар’єром для експорту ріпаку та кукурудзи для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС і зменшення глобального парникового ефекту за рахунок використання біопалива.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: