fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

13/ 01/ 2020
  В Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відбулася нарада з профільними асоціаціями під головуванням Заступника міністра Тараса Висоцького. Учасники наради обговороли стан розгляду ініціатив від бізнесу. Щодо пропозицій від Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації: 🚩 чекаємо на фіналізацію та підписання Постанови КМУ по відкриттю ринку приватних фітосанітарних лабораторій (за тиждень); 🚩 вже надано доступ до основного реєстру складських документів на зерно на сайті Держреєстрів (відповідний Проєкт Наказу №374 доопрацьовується). Вдячні за продуктивну роботу!

В Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відбулася нарада з профільними асоціаціями під головуванням Заступника міністра Тараса Висоцького. Учасники наради обговороли стан розгляду ініціатив від бізнесу.

Щодо пропозицій від Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації:

🚩 чекаємо на фіналізацію та підписання Постанови КМУ по відкриттю ринку приватних фітосанітарних лабораторій (за тиждень);
🚩 вже надано доступ до основного реєстру складських документів на зерно на сайті Держреєстрів (відповідний Проєкт Наказу №374 доопрацьовується).

Вдячні за продуктивну роботу!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: