fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

18/ 09/ 2019
  Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації – Ірина Душник взяла участь у робочій зустрічі з Головою підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики - народним депутатом України, паном Артемом Чорноморовим. Під час зустрічі було обговорено сучасний стан та основні проблеми агропромислової галузі. Відповідно, Ірина Душник звернулась до законодавців щодо важливості відновлення відшкодування ПДВ на сою та ріпак для представників зернової та олійної галузі.

Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації – Ірина Душник взяла участь у робочій зустрічі з Головою підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики – народним депутатом України, паном Артемом Чорноморовим.

Під час зустрічі було обговорено сучасний стан та основні проблеми агропромислової галузі. Відповідно, Ірина Душник звернулась до законодавців щодо важливості відновлення відшкодування ПДВ на сою та ріпак для представників зернової та олійної галузі.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: