fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

03/ 09/ 2019
  Експерти Комітету зернових та олійних культур розпочали день з робочої наради з представниками Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, експертної групи з питань євроінтеграції Мінагрополітики та Інституту агроекології та природокористування НААН України. У ході зустрічі обговорили важливість розробки національного звіту щодо рівня викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільськогосподарських культур (зокрема, кукурудзи та ріпаку) для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС, який дасть можливість подальшого нарощування  обсягів експорту на європейські ринки.

Експерти Комітету зернових та олійних культур розпочали день з робочої наради з представниками Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, експертної групи з питань євроінтеграції Мінагрополітики та Інституту агроекології та природокористування НААН України.

У ході зустрічі обговорили важливість розробки національного звіту щодо рівня викидів парникових газів під час виробництва та обігу сільськогосподарських культур (зокрема, кукурудзи та ріпаку) для подальшої переробки на біопаливо в країнах ЄС, який дасть можливість подальшого нарощування  обсягів експорту на європейські ринки.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: