fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

03/ 06/ 2019
  Минулого тижня відбулася дводенна міжнародна конференція «Grain&Maritime Days in Odessa», до якої долучилися представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації. Вже 18-ий рік поспіль цей професійний форум збирає експертів зернового та морського бізнесу, щоб поділитися головними викликами та перспективами для України. Учасники конференції мали можливість послухати цікаві доповіді та обмінятися думками на різні теми - від глобальних економічних тенденцій та макроекономічних подій в Україні до аналізу ситуації в країнах-конкурентах та найбільш привабливих ринках збуту для українського зерна. Крім того, інфраструктурні та логістичні питання, діджиталізацію та нові технології галузі. Завершальна дискусійна панель поставила досить гостре питання - чи потрібно світу 100 млн т зернових та олійних з України? Питань багато, тож будемо шукати відповіді та працювати над новими викликами!

Минулого тижня відбулася дводенна міжнародна конференція «Grain&Maritime Days in Odessa», до якої долучилися представники Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації.

Вже 18-ий рік поспіль цей професійний форум збирає експертів зернового та морського бізнесу, щоб поділитися головними викликами та перспективами для України.

Учасники конференції мали можливість послухати цікаві доповіді та обмінятися думками на різні теми – від глобальних економічних тенденцій та макроекономічних подій в Україні до аналізу ситуації в країнах-конкурентах та найбільш привабливих ринках збуту для українського зерна. Крім того, інфраструктурні та логістичні питання, діджиталізацію та нові технології галузі.

Завершальна дискусійна панель поставила досить гостре питання – чи потрібно світу 100 млн т зернових та олійних з України? Питань багато, тож будемо шукати відповіді та працювати над новими викликами!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: