fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Grain and Oilseeds

29/ 05/ 2019
  Представники Комітету зернових та олійних культур завітали на чайну церемонію до керівництва торгово-економічного відділу Посольства Китайської Народної Республіки в Україні під час якої обговорили питання, що стосуються експорту с/г культур до КНР. Так, члени Комітету акцентували на важливості спрощення процедури експорту українського ячменю до Китаю для експортерів. Крім того, на розширенні списку с/г культур для експорту до КНР, зокрема пшениці, сорго та ріпаку. Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур - Ірина Душник першочергово подякувала колегам з КНР за співпрацю, яка розпочалася з 2015 року. Також вона наголосила, що за цей час було підписано 2 міжурядових протоколи між нашими країнами: протокол санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникового шроту та бурякового жому з України до КНР. Дякуємо Держпродспоживслужбі, Мінагрополітики та колегам з КНР за співпрацю.  Бізнес сподівається на позитивну співпрацю з китайською стороною щодо врегулювання питань експорту с/г культур з України до Китайської Народної Республіки задля можливості ефективної торгівлі між країнами.

Представники Комітету зернових та олійних культур завітали на чайну церемонію до керівництва торгово-економічного відділу Посольства Китайської Народної Республіки в Україні під час якої обговорили питання, що стосуються експорту с/г культур до КНР.

Так, члени Комітету акцентували на важливості спрощення процедури експорту українського ячменю до Китаю для експортерів. Крім того, на розширенні списку с/г культур для експорту до КНР, зокрема пшениці, сорго та ріпаку.

Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур – Ірина Душник першочергово подякувала колегам з КНР за співпрацю, яка розпочалася з 2015 року. Також вона наголосила, що за цей час було підписано 2 міжурядових протоколи між нашими країнами: протокол санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту соняшникового шроту та бурякового жому з України до КНР. Дякуємо Держпродспоживслужбі, Мінагрополітики та колегам з КНР за співпрацю. 

Бізнес сподівається на позитивну співпрацю з китайською стороною щодо врегулювання питань експорту с/г культур з України до Китайської Народної Республіки задля можливості ефективної торгівлі між країнами.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: